Майбутній iPhone повинен отримати піддисплейний Touch ID

Компанія Apple, незважаючи на використання протягом кількох останніх років у своїх смартфонах системи сканування Face ID, все ще працює над піддисплейними сканерами Touch ID. Про ймовірність появи такої технології у смартфонах Apple багато аналітиків та журналістів стверджували ще з 2017 року, перед тим, як компанія випустила першу модель з Face ID – iPhone X.

Про розробку цієї технології компанією Apple повідомляв відомий інсайдер Мінг-Чі Куо, якому відомо майже все про поставки продуктів Apple. Тим не менше, на даний момент компанія Apple не випустила жодного продукта з піддисплейним Touch ID. Зараз стало відомо, що компанія працює над технологією під кодовою назвою MESA, і саме це повинно стати тим самим піддисплейним сканером відбитків пальців для iPhone.

Оскільки всі моделі iPhone 2020 року вже презентували, очікується, що Apple може випустити смартфон з підтримкою піддисплейного Touch ID вже наступного року. На жаль, на даний момент точні дати презентації першого продукта з цією технологію поки невідомі. Тим не менше, вже iPhone 13 може отримати цю технологію і, як наслідок, отримати безрамковий дисплей без виріза для системи датчиків True Depth, яка потрібна для роботи Face ID.

Не пропустіть