LG презентувала неймовірно тонкий та легкий 15-дюймовий ноутбук

Компанія LG офіційно презентувала дуже тонкий та легкий 15-дюймовий ноутбук. Так, у LG Gram Ultraslim (15Z90RT) товщина складає лише 10.99 міліметра (і це при діагоналі дисплея 15 дюймів). Що цікаво, навіть деякі сучасні смартфони мають більшу товщину.

Ноутбук отримав OLED-дисплей з роздільною здатністю FullHD. За роботу відповідальний процесор Intel Raptor Lake (поки невідомо, які саме опції будуть доступні), у парі з яким працює до 32 ГБ оперативної пам’яті, при цьому об’єм SSD-накопичувача складає до 1 ТБ. За автономність відповідає акумулятор об’ємом 60 Вт/год. В оснащення моделі входять три роз’єми USB-C, два з яких підтримують Thunderbolt 4.

Вага у ноутбука також вражаюча – 998 грамів, тобто лише 1 кілограм. При цьому, що важливо, модель має дуже непогані характеристики, завдяки яким спокійно може конкурувати з рішеннями інших компаній, які пропонують схожий набір параметрів при у півтора раза більшій товщині чи вазі. Щоправда, варто зазначити, що ціна моделі нам невідома, і вона, ймовірно, буде більша, ніж у конкурентів, адже за такі інновації явно слід буде доплатити.

Джерело LG Newsroom

Не пропустіть