Lenovo представила нові пристрої лінійки YOGA для більш ефективної та комфортної роботи

Компанія Lenovo представила нове покоління преміальних ультратонких ноутбуків YOGA на базі операційної системи Windows 11:

  • Флагманський 14-дюймовий Lenovo YOGA Slim 9i, ноутбук із сертифікацією вуглецевої нейтральності1, що забезпечує високу продуктивність та кращі можливості для мобільних розваг.
  • Ноутбуки Lenovo YOGA Slim 7i Pro X та Lenovo YOGA Slim 7 Pro X працюють на базі технології Lenovo X Power, яка дозволяє творити у будь-якому місці та в будь-який час.
  • Модель Lenovo YOGA Slim 7i Carbon, поєднує в собі високу мобільність та дизайн, що не втратить актуальність протягом кількох поколінь.

У рамках нової лінійки YOGA також представлені оновлені 14- та 16-дюймові моделі YOGA Slim 7 Pro, YOGA Slim 7i Pro та YOGA 7. Для вирішення завдань гібридного домашнього офісу компанія Lenovo оголосила про випуск оновленого YOGA AIO 7 — 27-дюймового настільного ПК з дисплеєм 4K. Пристрій оснащений ергономічним кріпленням для максимальної адаптивності, має можливість спільної роботи на кількох пристроях та передовий дизайн, що поєднується із сучасним інтер’єром.

“Гібридне життя — це нова норма, яка послужила натхненням для розробки нового покоління пристроїв Lenovo YOGA. Наша мета — розширити можливості користувачів, щоб вони могли “просто бути собою”: працювати, створювати та взаємодіяти на своїх умовах, — сказав Оуян Цзюнь (Ouyang Jun), віцепрезидент та генеральний директор Lenovo у сегменті бізнесу для клієнтів (Intelligent Devices Group). — Ми розробили та представили нові ПК YOGA з “розумнішими” характеристиками й оновленим преміальним досвідом, щоб користувачі реалізовували свої амбіції і робили все по-своєму”.

Lenovo YOGA: преміальний, продуктивний та портативний

Пристрої YOGA поєднують у собі неймовірну компактність, багатофункціональність та продуктивність. Портативні ноутбуки YOGA 2-в-1 від Lenovo стали піонерами у створенні можливостей, які дозволяють користувачу легко переходити від робочих процесів до розваг. З того часу сегмент YOGA розширився і став охоплювати ще більше пристроїв преміумкласу, які тепер представлені в різних форм-факторах, включаючи ультратонкі ноутбуки з екраном, що обертається на 360°, настільні ПК, Chromebook і планшети. У сьогоднішньому гібридному середовищі нове покоління пристроїв YOGA створено, щоб допомогти користувачам подолати нові виклики й дати можливості для взаємодії та роботи вдома, у школі, в офісі й за його межами. Нові моделі відкривають користувачам інструменти для досягнення нових цілей та свободи бути самими собою.

Лінійка YOGA Slim від Lenovo є вершиною продуктивності та практичності, відрізняється витонченою майстерністю, преміальними можливостями та сміливими інноваціями. Ці ультратонкі ноутбуки поєднують у собі зручний дизайн з м’якими контурами для зручності та мобільності. Вони також орієнтовані на отримання висококласного досвіду завдяки технології Lenovo X Power1, — новому набору характеристик, що дозволяє користувачу бути більш ефективним. Крім того, новинки оснащені дисплеями Lenovo PureSight, які задають новий рівень можливостей для чіткішого, швидшого, реалістичнішого візуального досвіду з сертифікацією від Eyesafe.

Лінійка YOGA Slim — це преміальний портативний пристрій, що забезпечує користувачам адаптацію до гібридного способу життя завдяки високій продуктивності, технологіям виявлення, безпеки та розпізнавання. Все це стало можливим завдяки процесору Lenovo A.I. Engine+. Смартмеханізм зі штучним інтелектом може спрогнозувати потреби в живленні чи можливості роботи акумулятора в залежності від  типу роботи користувача. Lenovo Intelligent Sense та Integrated Security — складові Lenovo A.I. Engine+ — зроблять процес роботи та відпочинку з YOGA безперешкодним та захищеним.

Користувачі також можуть скористатися послугою розширеної підтримки Lenovo Premium Care для вищого рівня обслуговування. VIP-послуга включає пріоритетне обслуговування, персоналізовану підтримку апаратного та програмного забезпечення спеціалістами, щорічну перевірку справності ПК та багато іншого.

Нові ноутбуки 7-го покоління YOGA Slim і Convertible підтримують стандартну послугу Lenovo CO2 Offset Service в Європі, на Близькому Сході та в Африці. Служба підраховує середні викиди вуглекислого газу, пов’язані з конкретним пристроєм, від виробництва до відправлення та протягом середньостатистичного життєвого циклу пристрою (до 5 років). Також компанія підтримує екологічні проєкти щодо зміни клімату, перевірені Організацією Об’єднаних Націй, щоб гарантувати їх ефективність та цілісність.

Lenovo YOGA Slim 9i: “Розумний”. Стійкий. Потужний

Ноутбук Lenovo YOGA Slim 9i (14″, 7) — хороше рішення для людей, котрі дбають про навколишнє середовище, адже пристрій має сертифікат, що підтверджує вуглецеву нейтральність1. Водночас користувачам не доведеться жертвувати портативністю, розважальними функціями преміумкласу чи продуктивністю на базі технологій штучного інтелекту. Тонкий та легкий ноутбук завтовшки 14,9 мм, покритий 3D-склом і має заокруглені плавні контури, тому ним зручно користуватися та тримати його в руках.

Поєднуючи мобільність та ефективність, Lenovo YOGA Slim 9i переосмислює значення портативних розваг та створення контенту. Він оснащений 14-дюймовим сенсорним OLED-дисплеєм PureSight зі співвідношенням сторін 16:10 та роздільною здатністю до 4K, доповнений акустикою від Bowers&Wilkins. Технологія PureSight від Lenovo на опціональному 4K OLED-екрані забезпечує надвисоку деталізацію та чіткість, а також насичені, фотореалістичні кольори: від глибоких відтінків чорного до по-справжньому яскравого світла. Дисплей, що відповідає стандарту Vesa HDR True Black 500, з глибиною 10 біт дозволяє відображати більше мільярда кольорів у кожному пікселі, а повна колірна гама становить 100% за стандартом DCI-P3. Чотири динаміки Bowers&Wilkins пожвавлюють звучання Lenovo YOGA Slim 9i.

Lenovo YOGA Slim 9i дозволяє користувачу перейти в режим портативної продуктивності, який підлаштовується під нього завдяки технології Intel® Evo™ на базі процесорів Intel® Core™ 12-го покоління. Lenovo A.I. Core 2.0 забезпечує кращий відгук системи за допомогою штучного інтелекту та підвищену безпеку, що передбачає шифрування на апаратному рівні, розроблене для захисту пристрою від root-атак та програм-вимагачів. Залежно від поставленого завдання та ступеня завантаження системи, механізм штучного інтелекту може динамічно регулювати швидкість обертання вентиляторів і потужність обладнання для оптимізації та прискорення роботи.

YOGA Slim 7i Pro X та YOGA Slim 7 Pro X: можливість творити де завгодно

Новинки YOGA Slim 7i Pro X (14″, 7) та YOGA Slim 7 Pro X (14″, 7) від Lenovo забезпечують оперативний відгук системи для реалізації амбіцій користувачів. Пристрої оснащені процесорами нового покоління, оперативною пам’яттю до 32 ГБ, графічним процесором NVIDIA GeForce® RTX 3050 із підтримкою NVIDIA Studio та технологією Lenovo X Power, яка підносить показник TDP (thermal design power) на новий рівень. Lenovo X Power пропонує спеціальні налаштування для різних сценаріїв використання ноутбука, щоб перевершити еталонні показники максимальної продуктивності ЦП та ГП. Ці тонкі та легкі (менше ніж 1,6 кг) ноутбуки створені для роботи практично будь-де, адже обладнані “залізом” необхідним для створення цифрового контенту.

Переглядати найновіші телешоу дозволяє 14,5-дюймовий дисплей Lenovo PureSight з роздільною здатністю 3K, частотою оновлення 120 Гц і опціональним сенсорним керуванням. Він вирізняється точною палітрою кольору і більш насиченими відтінками. Дисплей охоплює 100% колірного простору sRGB, а також сертифікований TÜV Hardware Blue Light3, що свідчить про знижене навантаження на очі. За допомогою технології Lenovo A.I. Engine+ у нових моделях Lenovo YOGA Slim 7i Pro та 7 Pro користувачі можуть творити так швидко, як тільки дозволяє їхня уява.

YOGA Slim 7i Carbon: мистецтво мобільності

Lenovo YOGA Slim 7i Carbon (13″, 7) — ноутбук для тих, хто надає перевагу гібридному способу життя і хоче мати можливість працювати будь-де: вдома чи в офісі. Пристрій забезпечує чудову мобільну продуктивність, поєднуючи в собі легкість (вага менш як 1 кг), тонкий корпус від 14,8 мм і міцність магнієвого сплаву аерокосмічного класу, підсиленого багатошаровим вуглецевим волокном. Його дизайн зі зручними кутами забезпечує комфорт під час перенесення ноутбука. Двоколірний дизайн5, з трьома варіантами на вибір, клавіатура формату “від краю до краю” та збільшений трекпад роблять Lenovo YOGA Slim 7i Carbon унікальним пристроєм, який можна взяти із собою куди завгодно.

Працювати з максимальним потенціалом дозволяє технологія Intel® Evo™, яка тепер доступна на процесорах Intel® Core™ 12-го покоління. Вона самостійно регулює швидкість обертання вентиляторів та рівень продуктивності відповідно до потреб користувача в енергії та заряді батареї. Створювати та переглядати контент практично в будь-який час та в будь-якому місці можна завдяки 13,3-дюймовому сенсорному екрану Lenovo PureSight з роздільною здатністю 2,5K, що отримав плавну частоту оновлення 90 Гц та співвідношенням сторін 16:10. Його дисплей Lenovo PureSight оснащено розширеною колірною палітрою та більш точним апаратно відкаліброваним охопленням 100% колірного простору sRGB і 100% колірного об’єму з 8-бітним кольором. Пристрій також має сертифікацію TÜV Hardware Low Blue Light3 для зниження навантаження на очі.

YOGA Slim 7 Pro та YOGA Slim 7i Pro – істотна продуктивність

Компанія Lenovo також оголосила про оновлення YOGA Slim 7 Pro (14”, 7) і YOGA Slim 7i Pro (14”, 7) — пристрої для досягнення істотної продуктивності. Ноутбуки отримали елегантний алюмінієвий корпус, що підкреслює їх дизайн преміумкласу. Моделі доступні в кольорах Storm Grey (темно-сірий) або Cloud Grey5 (світло-сірий). Процесори Intel® Core™ або AMD Ryzen™ 6000 останнього покоління дозволяють продуктивно креативити на ходу. Завдяки графічному процесору NVIDIA GeForce® RTX 2050 користувач має можливість насолодитись дивовижними кольорами, яскравістю та контрастністю додаткового OLED-дисплею Lenovo PureSight, доповненого Dolby Vision™ та 100% охопленням колірного простору sRGB.

YOGA Slim 7 Pro (16”, 7) і YOGA Slim 7i Pro (16”, 7) створені для швидкого графічного відображення, оснащені екраном із роздільною здатністю 2,5K і IPS-матрицею з частотою до 165 Гц для надзвичайно плавного ігрового процесу та редагування відео. Lenovo YOGA Slim 7 Pro (16″, 7) оснащено графічним процесором NVIDIA GeForce® RTX 3050 Ti (в максимальній конфігурації) з підтримкою платформи NVIDIA Studio, тоді як Lenovo YOGA Slim 7i Pro (16″, 7) отримав  графіку Intel® Arc™ A370M. Усі новинки оснащені “розумними” функціями, наприклад Smart Performance, що дозволяє динамічно регулювати потужність та час автономної роботи, для продуктивного користування вдома чи в дорозі. YOGA Slim 7 Pro і YOGA Slim 7i Pro доступні у кольорі Storm Grey5 (темно-сірий).

Lenovo YOGA 7 — справжня пристрасть до розваг

Новий Lenovo YOGA 7 (14″, 7) — це універсальний ноутбук-трансформер 2-в-1 створений для розваг і творчості, який зручно тримати та переносити завдяки продуманому дизайну. Модель отримала потужний процесор AMD Ryzen™ серії 6000, сенсорний OLED-дисплей зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю до 2,8К та підтримкою Dolby Vision™ для більш реалістичних кольорів, насиченіших деталей та зниженого рівня випромінювання синього світла. Підтримка Dolby Atmos™ забезпечує просторове аудіо завдяки чотирьом динамікам.

Lenovo YOGA 7 відрізняється своєю універсальністю — працюйте протягом тривалого часу без пошуку розетки, завдяки довговічному акумулятору6 та технології Rapid Charge Express7. З додатковим пером Active Pen5 легко малювати та робити нотатки — його чотири режими використання дають змогу користувачам взаємодіяти з Lenovo YOGA 7 різними способами. Оптимізувати продуктивність і навчання легко за допомогою “розумних” функцій, таких як шумопоглинання під час відеодзвінків та фільтрам з низьким рівнем випромінювання синього світла, щоб якість відео була чіткою, а очі не втомлювались.

Lenovo YOGA AIO 7: Потужний та готовий до спільної роботи

Новий Lenovo YOGA AIO 7 (27”, 7) адаптивний та натхненний людьми, які творять, працюють і розважаються вдома. Lenovo YOGA AIO 7 отримав 27-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 4K, IPS-матрицею, вузькими рамками та 95% охоплення колірного простору DCI-P3. Завдяки гнучкому шарніру достатньо легкого руху руки або пальців і моноблок повертається на 90 градусів, піднімається та нахиляється для більших кутів огляду. Цей новий настільний комп’ютер YOGA все-в-одному створений для того, щоб стати центром сучасного дому. Він має відповідну для цієї задачі потужність — процесор AMD Ryzen™ серії 6000 і додаткову графіку AMD Radeon™ RX 6600M з інноваційною архітектурою AMD RDNA 2. Пристрій також служить надійною системою для домашніх розваг оскільки оснащений подвійними динаміками JBL® по 5Вт, які мінімізують деформацію звуку завдяки унікальній конструкції пасивного радіатора від Lenovo. При цьому Lenovo YOGA AIO 7 забезпечує більше місця на робочому столі, оскільки має меншу площу основи, ніж попереднє покоління.

Однією з найкращих функцій Lenovo YOGA AIO 7 є можливість обміну даними та зручної співпраці. Тепер користувачі можуть бездротово поширювати зображення екрану свого смартфона8 на монітор настільного комп’ютера. Це дозволяє переглядати фотографії, відео або соціальні мережі на великому 27-дюймовому дисплеї, який  повертається горизонтально або вертикально. Під час роботи або перегляду відео на ноутбуці9 можна також збільшити гучність та розмір екрана, під’єднавши його до повнофункціонального порту Type-C Lenovo YOGA AIO 7. Користувач має можливість контролювати обидва пристрої за допомогою клавіатури та миші, заряджаючи при цьому ноутбук.

Послуга Lenovo Smart Lock: захист ПК від невидимої небезпеки

Для подальшої підтримки гібридного способу життя Lenovo представляє свій найновіший програмний продукт Lenovo Smart Lock Services. Працюючи на платформі Absolute® і з доступом через Lenovo Vantage і Lenovo.com, це хмарне ПЗ дозволяє користувачам бути спокійними за безпеку даних у разі крадіжки ПК, надаючи їм більше віддаленого контролю над особистою інформацією, що зберігається на пристрої.

Пакет послуг Lenovo Smart Lock містить надійні функції безпеки, що дають змогу користувачам відстежувати та знаходити останнє зафіксоване місцеперебування свого пристрою Lenovo через веббраузер або мобільний додаток. Також є можливість віддалено блокувати пристрій, щоб обмежити несанкціонований доступ, або за допомогою функції стирання даних видалити конфіденційні файли, щоб запобігти крадіжці особистих даних. Щоб допомогти користувачам повернути вкрадений комп’ютер, команда Lenovo Smart Lock має доступ до даних спеціальної групи розслідувань Absolute, яка тісно співпрацює з місцевими правоохоронними органами, щоб спробувати відстежити пристрій.

Відеопрезентація Lenovo YOGA Slim

Технічні характеристики ПК

Lenovo YOGA Slim 9i (14”, 7)
Продуктивність Процесор Intel Core i7-1280P 1.8G/14C/24M

Intel Core i5-1240P 1.7G/12C/12M

Операційна система Windows 11 Home
Оперативна пам’ять

 

LPDDR5: 16 ГБ/32 ГБ двоканальна з частотою 5600 мГц
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ (Gen 4)10
Графіка Intel Iris Xe
Дисплей 14″, роздільна здатність до 2,8K (2880×1800), PureSight OLED, 400 ніт

100% охоплення колірного простору DCI-P3, VESA DisplayHDR 500 True Black, 90 Гц, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла

 

14″, роздільна здатність до 4K (3840×2400), PureSight OLED, 400 ніт

100% охоплення колірного простору DCI-P3, VESA DisplayHDR 500 True Black, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла, сенсорний екран

Аудіо 2 низькочастотні динаміки + 2 високочастотні динаміки від Bowers & Wilkins
Камера Веб-камера MIPI, 1080p, FullHD

ІЧ-камера

Подвійні мікрофони

Електронний затвор камери

Акумулятор 75 Вт/год

MobileMark 2018: до 12 годин6

Відтворення відео 1080p: до 15 годин6

Rapid Charge Boost: 15 хв/2 години використання7

Дизайн Шарнір 180°
Колір Висівковий (Oatmeal)
Підключення Порти 3 x USB Type-C (повнофункціональний/Thunderbolt 4.0)

Audio Jack

Бездротове підключення WiFi 6E4
Bluetooth 5.1

(Версія Bluetooth залежить від ОС)

Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

315 x 214,4 x 14,9 мм
Вага Від 1,37 кг

 

Lenovo YOGA Slim 7i Pro X (14”, 7) Lenovo YOGA Slim 7 Pro X (14”, 7)
Продуктивність Процесор Intel Core i7-12700H 2.3G/14C/24M

Intel Core i7-12650H 2.3G/10C/24M

Intel Core i5-12500H 2.5G/12C/18M

 AMD Ryzen 9 6900HS Creator Edition

AMD Ryzen 7 6800HS Creator Edition

AMD Ryzen 5 6600HS Creator Edition

Операційна система Windows 11 Home
Оперативна пам’ять LPDDR5: 16 ГБ/32 ГБ двоканальна з частотою

6000 мГц

LPDDR5: 16 ГБ/32 ГБ двоканальна з частотою

6400 мГц

Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ (Gen 4)10
Графіка UMA: AMD Radeon Graphics
Дисплей 14,5″, роздільна здатність до 3K (3072×1920), PureSight IPS, 400 ніт

ΔE<1 апаратне калібрування, 100% охоплення колірного простору sRGB, 120 Гц адаптивна частота оновлення, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла, NVIDIA G-SYNC, скляний, сенсорний екран

 

14,5″, роздільна здатність до 3K (3072×1920), PureSight IPS, 400 ніт

ΔE<1 апаратне калібрування, 100% охоплення колірного простору sRGB, 120 Гц адаптивна частота оновлення, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла, NVIDIA G-SYNC, скляний екран

 

14,5″, роздільна здатність до 3K (3072×1920), PureSight IPS, 400 ніт

ΔE<1 апаратне калібрування, 100% охоплення колірного простору sRGB, 120 Гц адаптивна частота оновлення, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла, NVIDIA G-SYNC

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт від Harman

Dolby Atmos Audio

Камера Веб-камера 1080p FullHD

ІЧ-камера

Електронний затвор камери

Подвійні мікрофони

Акумулятор 70 Вт/год

Відтворення відео 1080p: до 12,5 годин6

Rapid Charge Express: 15 хв/3 години використання7

Rapid Charge Pro: 30 хв/ 50% акумулятора7

70 Вт/год

Відтворення відео 1080p: до 15,5 годин6

Rapid Charge Express: 15 хв/3 години використання7

Дизайн Шарнір 170°-180°
Колір Синьо-зелений (Dark Teal)5
Світло-сірий (Cloud Grey)5
Темно-сірий (Storm Grey)5
Підключення Порти 2x TBT 4 (повнофункціональний, 40 Гбіт/с)

1x USB A 3.2 Gen1 з підтримкою BC 1.2

Audio Combo Jack

1X HDMI 2.0

2x Type-C (USB 3,2 Gen2 10G, DP 1,4a, PD 3.0)

1x USB A 3.2 Gen1 з підтримкою BC 1.2

Audio Combo Jack

1X USB A (USB 3.2 Gen1)

Бездротове підключення WiFi 64
WiFi 6E4
Bluetooth 5.1
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

328,2 x 221,4 x 15,9 мм
Вага Від 1,45 кг
Lenovo YOGA Slim 7i Carbon (13”, 7)
Продуктивність Процесор Intel Core i7 1260P 2.1G/12C/18M

Intel Core i5 1240P 1.7G/12C/12M

Операційна система Windows 11 Home
Оперативна пам’ять LPDDR5: 8 ГБ/16 ГБ/32ГБ, двоканальна з частотою 4800 мГц
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ10
Графіка UMA: Intel Iris Xe
Дисплей 13,3″, роздільна здатність до 2.5K (2560 x 1600), PureSight IPS, 400 ніт

ΔE<1 (середнє) апаратне калібрування, 100% охоплення колірного простору sRGB, 90 Гц, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла, сенсорний екран

 

13,3″, роздільна здатність до 2.5K (2560 x 1600), PureSight IPS, 400 ніт

ΔE<1 (середнє) апаратне калібрування, 100% охоплення колірного простору sRGB, 90 Гц, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, сертифікат TÜV про низький рівень випромінювання синього світла

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт від Harman

Dolby Atmos Audio

Камера HD веб-камера

ІЧ-камера

Електронний затвор камери

Подвійні мікрофони

Акумулятор 50 Вт/год
MobileMark 2018: до 10 годин6Відтворення відео 1080p: до 13,5 годин6Rapid Charge Boost: 15 хв/3 години використання7
Дизайн Шарнір 172°~178°
Колір Білий (Moon White)5
Світло-сірий (Cloud Grey)5
Темно-сірий (Storm Grey)5
Підключення Порти 1x TBT 4.0 (PD3.0/DP1.4/USB4.0)

1x Type C повної дії (PD3.0/DP1.4/USB3.2 Gen2)

Бездротове підключення WiFi 64
WiFi 6E4
Bluetooth 5.1
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

300,98 x 206,03 x від 14,8 мм
Вага Від 967,8 г

 

Lenovo YOGA Slim 7i Pro (14”, 7) Lenovo YOGA Slim 7 Pro (14”, 7)
Продуктивність Процесор  Intel Core i7-12700H 2.3G/14C/24M

Intel Core i5-12500H 2.5G/12C/18M

Intel Core i7 1260P 2.1G/12C/18M

Intel Core i5 1240P 1.7G/12C/12M

AMD Ryzen 9 6900HS Creator Edition

AMD Ryzen 7 6800HS Creator Edition

AMD Ryzen 5 6600HS Creator Edition

Операційна система Windows 11 Home
Оперативна пам’ять 8 ГБ/16 ГБ, двоканальна з частотою 4800 мГц 8 ГБ/16 ГБ, двоканальна з частотою 6400 мГц
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ10 Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ10
Графіка DIS: NVIDIA GeForce RTX 2050, 4G VRAM

DIS: NVIDIA GeForce MX550, 2G VRAM

UMA: Intel Iris Xe

UMA: AMD Radeon 600M Series Graphics
Дисплей 14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, скляний екран, 90 Гц

 

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 120 Гц

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 90 Гц

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 60 Гц

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт

Dolby Atmos Audio

Камера Веб-камера FullHD

ІЧ-камера

Подвійні мікрофони

Акумулятор 61 Вт/год
MobileMark 2018: до 11 годин6Відтворення відео 1080p: до 17,5 годин6Support Rapid Charge Boost (15 хв/3 години використання)7– OLED SKU IAP platform

Support Rapid Charge Express (15 хв/3 години використання)7 – 2.2K/2.8K Panel IAP & IAH / OLED SKU IAH platform

61 Вт/год

Rapid Charge Express: 15 хв/3 години використання7

Дизайн Шарнір 180°
Колір Світло-сірий (Cloud Grey)5
Темно-сірий (Storm Grey)5
Підключення Порти 2 x USB TBT 4.0 Type-C

1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A

Audio Combo Jack

1x USB 3.2 повнофункціональний Type-C

1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1)

Audio Combo Jack

Бездротове підключення WiFi 64
WiFi 6E4
WiFi 64
Bluetooth 5.1
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

312,4 x 221,4 x від 14,6 мм
Вага З матовим екраном: від 1,31 кг

Зі скляним екраном: від 1,4 кг

N/A

 

Lenovo YOGA Slim 7i Pro (14”, 7) Lenovo YOGA Slim 7 Pro (14”, 7)
Продуктивність Процесор Intel Core i7-12700H 2.3G/14C/24M

Intel Core i5-12500H 2.5G/12C/18M

Intel Core i7 1260P 2.1G/12C/18M

Intel Core i5 1240P 1.7G/12C/12M

AMD Ryzen 9 6900HS Creator Edition

AMD Ryzen 7 6800HS Creator Edition

AMD Ryzen 5 6600HS Creator Edition

Операційна система Windows 11 Home
Оперативна пам’ять 8 ГБ/16 ГБ, двоканальна з частотою 4800 мГц 8 ГБ/16 ГБ, двоканальна з частотою 6400 мГц
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ11 Твердотілий накопичувач SDD PCIE об’ємом до 1 ТБ10
Графіка DIS: NVIDIA GeForce RTX 2050, 4G VRAM

DIS: NVIDIA GeForce MX550, 2G VRAM

UMA: Intel Iris Xe

UMA: AMD Radeon 600M Series Graphics
Дисплей 14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, скляний екран, 90 Гц

 

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 120 Гц

 

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 90 Гц

 

14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, співвідношення сторін 16:10, Dolby Vision, 91% AAR, 243 PPI, матовий екран, 60 Гц

Аудіо 2 динаміки по 2 Вт

Dolby Atmos Audio

Камера Веб-камера FullHD

ІЧ-камера

Подвійні мікрофони

Акумулятор 61 Вт/год
MobileMark 2018: до 11 годин6Відтворення відео 1080p: до 17,5 годин6Support Rapid Charge Boost(15 хв/3 години використання)7– OLED SKU IAP platform

Support Rapid Charge Express(15 хв/3 години використання)7 – 2.2K/2.8K Panel IAP & IAH / OLED SKU IAH platform

61 Вт/год

Rapid Charge Express: 15 хв/3 години використання7

Дизайн Шарнір 180°
Колір Світло-сірий (Cloud Grey)5
Темно-сірий (Storm Grey)5
Підключення Порти 2 x USB TBT 4.0 Type-C
1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Audio Combo Jack
1x USB 3.2 full function type C
1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1)
Audio Combo Jack
Бездротове підключення WiFi 64
WiFi 6E4
WiFi 64
Bluetooth 5.1
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

312,4 x 221,4 x до 14,6 мм
Вага З матовим екраном: від 1,31 кг

Зі скляним екраном: від 1,4 кг

N/A

 

Lenovo YOGA 7 (14” 7)
Продуктивність Процесор AMD Ryzen 7 6800U Processor
AMD Ryzen 5 6600U Processor
Операційна система Windows 11 Home
Windows 11 Pro
Оперативна пам’ять LPDDR5: 8 ГБ/16 ГБ/32 ГБ
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач PCIe SSD об’ємом до 1 ТБ (Gen 4)10
Графіка UMA: AMD Radeon 600M Series Graphics
Дисплей 14″, роздільна здатність до 2.8K (2880 x 1800), OLED, 400 ніт

100% охоплення колірного простору DCI-P3, 90 Гц, VESA DisplayHDR 500 True Black, співвідношення сторін 16:10, знижений рівень випромінювання синього світла, сенсорний екран

 

14″, роздільна здатність до 2.2K (2240 x 1400), IPS, 300 ніт

100% охоплення колірного простору sRGB, 60 Гц, співвідношення сторін 16:10, знижений рівень випромінювання синього світла, сенсорний екран

Аудіо 4 динаміки (2 по 2 Вт типу Tweeter, 2 по 2 Вт типу Woofer)
Камера 2 Mп FullHD

IЧ-камера

Шторка приватності

Акумулятор MobileMark 2018: до 20 годин6
Відтворення відео 1080p: до 20 годин6Rapid Charge Express: 15 хв/3 години використання7
Дизайн Шарнір 360°
Колір Темно-сірий (Storm Grey)5
Синій (Stone Blue)5
Підключення Порти З лівого боку
1 x USB-C (PD / DisplayPort / USB 4.0)
1 x USB-C (PD / DisplayPort /
USB 3.2 Gen 2) (задній)
1 x HDMI  2.1 TMDS
1 x MicroSD Card ReaderЗ правого боку
1 x USB-A (USB 3.2 Gen 1⁴)
Audio Combo Jack
Кнопка увімкнення
Бездротове підключення WiFi 6E4
WiFi 64
Bluetooth 5.2
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

316,66 x 220,25 x 17,35 мм
Вага  Від 1,43 кг

 

Lenovo YOGA AIO 7 (27”, 7)
Продуктивність Процесор AMD Ryzen 7 6800H Processor
AMD Ryzen 5 6600H Processor
Операційна система Windows 11 Home
Windows 11 Pro
Оперативна пам’ять LPDDR5: 16 ГБ/32 ГБ
Вбудована пам’ять Твердотілий накопичувач PCIe SSD об’ємом до 1 ТБ10
Графіка AMD Radeon RX 6600M (в максимальній конфігурації); 8 ГБ GDDR6, архітектура AMD RDNA 2

Інтегрована графіка: AMD Radeon 600 Series

Дисплей 95% охоплення колірного простору DCI-P3, UltraHD (3840×2160), IPS, 400 ніт, вузька рамка з чотирьох сторін
Аудіо 2 колонки по 5Вт від JBL
Камера Роз’ємна IЧ-камера

5 Мп

Подвійний мікрофон

Джерело живлення 170 Вт (UMA)/300 Вт (DIS)
Підключення Порти Збоків
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
Джойстик екнанного меню (OSD)
Ключ перемикання
Audio Combo JackЗзаду
2 x USB 2.0
1 x USB 3.1 Gen 2 (заряджання у сплячому режимі)
1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C
1 x DisplayPort-Out
1 x Power DC-In
1 x LAN-InTop
1 x USB 2.0 Type-C
Бездротове підключення Wi-Fi 6 / Wi-Fi 5 (2 x 2 802.11 ax/ac)
Bluetooth 5.0
Габарити Розміри

(Ш x Г x В)

614,6 x 475,1 x 242 мм
Вага Від 12,39 кг

 

1 Вуглецевий слід продукту вираховується відповідно до ISO 14067:2018 і сертифікується TÜV Rheinland.
2 Lenovo X Power буде доступний лише на YOGA Slim 7i Pro X (14″, 7) і YOGA Slim 7 Pro X (14″, 7). Lenovo залишає за собою право змінювати пропозиції продуктів, функції та характеристики в будь-який час без попередження.
3 Сертифікація TÜV Rheinland означає, що монітор пройшов ретельне тестування на безпеку і може бути експлуатований користувачами без побоювання. Виготовлення моніторів з апаратною корекцією слабкого синього світла коштує дорожче. Продукт із позначкою Low Blue Light, що відображає ключові слова апаратного рішення, свідчить про те, що він може мати більшу цінність, ніж інші монітори свого класу.
4 Потрібен окремо придбаний маршрутизатор Wi-Fi й тарифний план, який може відрізнятися залежно від місця розташування. Застосовуються додаткові умови та/або плата. Швидкість підключення буде відрізнятися залежно від розташування, середовища, умов мережі та інших факторів.
5 Варіанти кольорів та додаткові аксесуари можуть відрізнятися залежно від географії та наявності.
6 Усі заяви про час роботи акумулятора є приблизними та засновані на внутрішньому тестуванні в оптимальних лабораторних та мережевих умовах. Фактична продуктивність акумулятора буде змінюватися та залежати від багатьох факторів, включаючи конфігурацію та використання продукту, програмне забезпечення, умови експлуатації, бездротову функціональність, налаштування керування живленням, яскравість екрану та інші фактори. Максимальна ємність акумулятора, природно, зменшується з часом і використанням.
7 Rapid Charge Express зарядка триває протягом 15 хвилин у режимі очікування або вимкненого живлення, щоб відтворити відео до трьох годин на основі результатів тесту, використовуючи безперервне відтворення відео 1080p на останньому оновленні Windows 10 і новіших версій (з яскравістю 150 ніт і гучністю за замовчуванням рівень). Фактичний термін служби акумулятора буде різним і залежить від багатьох факторів, таких як конфігурація та використання продукту, використання програмного забезпечення, бездротова функціональність, налаштування керування живленням та яскравість екрана. Максимальна ємність акумулятора зменшується з часом і використанням. Потрібен адаптер, що в комплекті.
8 Сумісний смартфон повинен підтримувати DLNA, Airplay, Miracast або Lelink для трансляції на YOGA AIO 7 (27″, 7).
9 Для підключення до YOGA AIO 7 (27″, 7) сумісного ноутбука потрібен повнофункціональний порт Type-C або адаптер Type-C (надається в коробці).
10 Фактична доступна місткість менша і змінюється через багато факторів, включаючи форматування, розбиття на розділи, операційну систему тощо, які використовують частину цієї потужності. Доступна місткість може змінитися з оновленням програмного забезпечення.


Не пропустіть