Samsung пропонує 6 місяців безкоштовного контенту при купівлі телевізора або проєктора зі Smart TV

Компанія Samsung Electronics Україна розпочинає нову акцію «Зроблено для України» для покупців телевізорів та проєкторів із функцією Smart TV.

Придбавши акційний телевізор чи проєктор Samsung зі Smart TV у період з 22 квітня 2024 року по 22 квітня 2025 року включно, покупці отримають можливість активувати до 6 місяців безкоштовного контенту від 4-х провідних провайдерів, як-от: MEGOGO, SWEET.TV, Київстар ТБ та Volia TV. Серед запропонованих переваг величезні колекції фільмів, серіалів, шоу та мультфільмів від світових і українських студій. Для акційних преміальних моделей телевізорів та проєкторів, MEGOGO пропонує преміумпередплату*, щоб користувачі могли насолоджуватись незліченною кількістю контенту.

Серед акційних моделей: телевізори Neo QLED, QLED, OLED, Crystal UHD, HD\FHD, The Frame, The Sero, The Serif та ультракороткофокусні лазерні проєктори The Premiere і портативні проєктори The Freestyle.**

Доступ до передплати активується у застосунку Samsung Promotion. Для цього на новому пристрої користувачам необхідно зареєструватись або увійти до облікового запису Samsung, завантажити застосунок Samsung Promotion та дотримуватись подальших інструкцій.

Детальніше з умовами акції, описом акційних пакетів від провайдерів та інструкцією з активації можна ознайомитися тут: https://www.samsung.com/ua/tvs/smart-tv/made-for-ukraine/


Не пропустіть