Представлено Logitech G515 – низькопрофільну клавіатуру нового покоління для високопродуктивних ігор

Сьогодні Logitech G, провідний інноватор ігрових технологій та обладнання, анонсував бездротову ігрову клавіатуру Logitech G515 LIGHTSPEED TKL, яка пропонує передові технології та функції в низькопрофільному сучасному дизайні.

Низькопрофільні клавіатури мають витончений, естетичний вигляд і забезпечують високу продуктивність натискання клавіш. Logitech G515 забезпечує більш ефективний і комфортний процес спрацювання клавіш завдяки поєднанню низькопрофільних перемикачів і ультратонкого дизайну.

“З культовою ігровою клавіатурою Logitech G915 бренд Logitech G представив першу в своєму роді низькопрофільну клавіатуру, відому своєю винятковою якістю, високою продуктивністю та преміальним дизайном. З клавіатурою Logitech G515 ми ще більше розширили межі”, – говорить Арно Перре-Жентіль, керівник підрозділу комп’ютерних ігор Logitech G, – “У Logitech G515 ми зберегли витончений дизайн, а також впровадили наші останні технологічні інновації, такі як LIGHTSPEED, LIGHTSYNC і KEYCONTROL, щоб надати геймерам передову та високопродуктивну ігрову клавіатуру”.

Маючи висоту всього 22 мм, клавіатура має витончений дизайн і не потребує підставки для зап’ястя, забезпечуючи чудовий ігровий сеанс. Вона оснащена низькопрофільними перемикачами, які активуються з мінімальною відстанню – лише 1,3 мм – і загальною відстанню ходу 3,2 мм. Це коротше, ніж у традиційних перемикачів та дає змогу геймерам прискорити виконання дій на хвилину.

Крім того, Logitech G515 має шар звукопоглинаючої піни, змащені перемикачі, вбудовані стабілізатори та преміум-клавіші PBT для забезпечення оптимального комфорту. Геймери отримають набагато більш плавне відчуття під час натискання клавіш, з менш гучним та більш вишуканим звуком.

Клавіатура оснащена нещодавно анонсованою технологією KEYCONTROL від Logitech G, яка пропонує геймерам можливості кастомізації, що виходять далеко за рамки стандартної клавіатури. Кожна клавіша може виконувати до 15 різних дій, що дозволяє персоналізувати клавіатуру за допомогою макросів, звукових сигналів, світлових ефектів тощо. KEYCONTROL включає розкладки та модифікатори, такі як G SHIFT, що розширює можливості кастомізації, а цілі розкладки клавіш можна перемикати одним натисканням кнопки. Завдяки KEYCONTROL, Logitech G515 забезпечує унікальні можливості персоналізації, налаштування та керування.

Додаткові функції бездротової низькопрофільної ігрової клавіатури G515 LIGHTSPEED TKL включають:

  • Зручне бездротове з’єднання 2:1 LIGHTSPEED: геймери можуть під’єднати ігрову мишу, наприклад G502 X PLUS, за допомогою адаптера G515 LIGHTSPEED, звільнивши додатковий USB-порт.
  • Яскравість робочого столу за допомогою RGB-підсвічування LIGHTSYNC: гравці мають доступ до ~16,8 млн кольорів, щоб налаштувати свою кольорову палітру і підключити всі свої пристрої Logitech G за допомогою G HUB.
  • Універсальне підключення у трьох режимах, яке дозволяє геймерам вибирати між бездротовим режимом LIGHTSPEED, Bluetooth® і дротовим режимом передачі даних USB-C.
  • 36 годин безперервного ігрового процесу.

Ціни та доступність

Бездротова ігрова клавіатура Logitech G515 LIGHTSPEED TKL (4999 грн) доступна у чорному та білому кольорах на сайті www.logitech.com.ua та в інших роздрібних магазинах.


Не пропустіть