Китайські перекупники заробляють на Galaxy Fold більше, ніж Samsung

Користувачі, які не змогли або не встигли зробити попереднє замовлення, купували смартфон майже за 5 тис. доларів

6 вересня багатостраждальний складний смартфон Galaxy Fold нарешті надійшов у продаж в Південній Кореї. Перша його партія буквально відразу ж була розкуплена, що стало показником зацікавленості користувачів в такому форм-факторі.

Більш того, корейці готові були доплачувати, щоб першими отримати Galaxy Fold. Ажіотажем скористалися місцеві ритейлери, які продавали пристрій з націнкою в 500 доларів. Однак це всього лише квіточки порівняно з цінами, які встановили китайські перекупники. Видання Forbes нещодавно повідомило про те, що продавці з Гонконгу продають Galaxy Fold приблизно за 38 тис. гонконгських доларів (близько 4 855 американських доларів).

Це більш ніж удвічі перевищує офіційну вартість смартфона, встановлену на рівні 2 тис. доларів. Це майже два Galaxy Fold і Galaxy Note 10 разом узятих. Очевидно, що це нелегально ввезені пристрої, і Samsung не має до них ніякого відношення. Відомо, що партія проданих смартфонів складалася з 1000 або 2000 одиниць.

Високий попит на Galaxy Fold на внутрішньому ринку напевно покриє витрати компанії на виробництво свого складного смартфона, але Samsung навряд чи буде випускати його у великих кількостях. 18 вересня Galaxy Fold дебютує на інших ринках, і там ситуація може бути зовсім іншою.

Джерело Trashbox
Не пропустіть