Ковід-сертифікати можна згенерувати у ЦНАПах

COVID-сертифікати можна згенерувати у центрах надання адміністративних послуг.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство та Комітет цифрової трансформації України.

“У період пандемії ЦНАПи не тримаються осторонь та долучаються до підтримки громадян. Дедалі більше центрів із кожної області України стають ще й центрами підтримки “Дії”, – ідеться в повідомленні.

За наявності місць для самообслуговування у таких центрах працівники не лише надають відвідувачам державні послуги, а й допомагають згенерувати COVID-сертифікат через застосунок або портал “Дія”.

За даними Мінцифри, найбільше ЦНАПів долучилися до надання відвідувачам допомоги з генерацією COVID-сертифікатів у Дніпропетровській, Харківській та Херсонській областях.

Для генерування COVID-сертифіката у застосунку “Дія” необхідно авторизуватися, натиснути “Послуги” та обрати пункт “COVID-сертифікати” — “Отримати сертифікат”. Далі слід поставити галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у “Дію”.

Щоб згенерувати COVID-сертифікати на порталі, для початку теж потрібно авторизуватися, далі в меню “Послуги” натиснути на пункт “Здоров’я”, а потім — “COVID19-сертифікат про вакцинацію”. Останній крок – дати згоду на передачу даних з ЕСОЗ у “Дію”.

Залишити відгук про сервіс у ЦНАПі кожен відвідувач може за допомогою QR-кодів або шляхом обрання потрібного центру на мапі Дія.Центрів.Не пропустіть