Компанія Samsung випадково показала Galaxy Note 21 Ultra

До виставки CES 2021 компанія Samsung випустила кілька відеороликів. Серед них був один, присвячений програмі утилізації Galaxy Upcycling. Несподіванкою стало те, що в ньому був помічений незвичайний смартфон, який компанія ще офіційно не представила. Мережеві джерела припускають, що це може бути Galaxy Note 21 Ultra.

На загадковий смартфон звернули увагу журналісти інтернет-видання LetsGoDigital. У пристрої відсутні вирізи або отвори для фронтальної камери. Передбачається, що телефон оснащений селфі-модулем, прихованим під дисплеєм.

Експерти видання припускають, що такий дизайн використовується в Galaxy Note 21 Ultra, хоча й раніше неодноразово повідомлялося про те, що південнокорейська компанія планує відмовитися від серії Note. У виданні посилаються на закруглені краї екрана, так як очікується, що у Galaxy Note 21 буде плоский дисплей, як у торішнього Galaxy Note20.

Над технологіями підекранних камер також працюють такі компанії, як Xiaomi, Huawei, а також Samsung. Мабуть найцікавішою є ідея Huawei — компанія планує розмістити тонку смужку дисплея на верхній рамці смартфона та відображати там найголовнішу інформацію (стан мережі і сигналу, індикатор рівня заряду батареї і тд).

Джерело GizChina
Не пропустіть