Компанія Meizu представила доступні TWS-навушники

Компанія Meizu випустила свої перші повністю бездротові навушники POP в 2018 році. Минулого року компанія випустила двох наступників — POP 2 і POP2s. Тепер в лінійці з’явилася ще одна модель.

Сьогодні компанія випустила Meizu POP Pro — перші бездротові навушники з активним шумозаглушенням. Що стосується дизайну, то Meizu Pop Pro схожі на AirPods Pro від Apple. Навушники отримали вакуумну конструкцію і три мікрофони, які відповідають за систему активного шумозаглушення звуку (ANC). За словами компанії, технологія здатна знижувати рівень шуму до 35 децибел.

Що стосується звуку, то за нього в Meizu Pop Pro відповідають 10-міліметрові драйвери з композитною діафрагмою, які призначені для більш детального відтворення середніх і високих частот, а також сильних і потужних басів.

Особливість новинки також полягає в її функціях. Meizu Pop Pro отримали функцію швидкого сполучення, датчики наближення, а також сенсорне управління. Що стосується часу їх автономної роботи, то новинка пропонує 6,5 годин роботи у звичайному режимі, а також 4 години роботи з включеним ANC. Компанія Meizu додала, що чохол для зарядки збільшує час автономної роботи до 20 годин.

Коштують Meizu Pop Pro 499 юанів, що становить приблизно 77 доларів.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть