Компанія LG представила унікальний смартфон Rollable з розсувним екраном

На виставці CES 2021.

Ми вже підозрювали про те, що компанія LG працює над новим смартфоном. Південнокорейська компанія продемонструвала нарешті девайс на виставці CES 2021.

Смартфон LG Rollable був показаний повністю в ході виставки CES 2021. На жаль, більшість подробиць все ще зберігаються в таємниці — інноваційна розробка лише на кілька секунд засвітилася в промо-ролику.

На відеоролику ми бачимо смартфон, який може розтягуватися до рівня планшета або плавно згортатися назад. Сам дисплей витягується з корпуса.

Очікується, що смартфон повинен вийти на ринок вже в березні цього року. Крім LG, продукт з висувним екраном готує TCL.

Нагадаємо, що LG Rollable є частиною експериментального проекту Explorer Project. Першим смартфоном, який випустили в рамках цього проекту, став LG Wing. В ході CES 2021 компанія LG також заявила про те, що розширить кількість моделей телевізорів, які будуть підтримувати функції HDMI 2.1. Також був анонсований інтелектуальний процесор LG  LG Alpha 9 Gen 4 AI. Він призначений для моделей OLED-телевізорів LG серій Z1, G1 і C1, моделей mini LED телевізорів LG QNED QNED99 і QNED95, а також моделей телевізорів LG NanoCell NANO99 і NANO95 . У процесорі реалізовані можливості глибокого навчання для поліпшення масштабування і підвищення плавності картинки.

Джерело gsmarena
Не пропустіть