IPhone 2021 року отримають менші виїмки, LiDAR і OIS зі зміщенням датчика

Коли в 2017 році компанія Apple представила iPhone X, смартфон став одним з найбільших оновлень у лінійці смартфонів. Після цього компанія випустила ще чотири покоління iPhone, однак нещодавно представлена лінійка iPhone 12 все ще має виріз того ж розміру, що у попередники. Згідно з останнім звітом DigiTimes, наступне покоління iPhone, нарешті отримає менші вирізи.

Очікується, що Apple розмістить інфрачервону камеру і точковий проектор в один модуль, що забезпечить більш компактний дизайн.

Ресурс DigiTimes посилається на ланцюжок постачань, який також повідомив, що наступного року Apple може знову випустити чотири моделі, як це було в 2020. Також стверджується, що лінійка отримає назву iPhone 12S. Однак Apple не випускала моделі S з моменту випуску iPhone 6s в 2015 році.

Очікується, що всі моделі 12S будуть комплектуватися сканерами LiDAR, які є ексклюзивними для 12 Pro і 12 Pro Max. Ще одним важливим доповненням стане додавання OIS зі зміщенням датчика (зараз воно ексклюзивне для iPhone 12 Pro Max) для всіх нових моделей iPhone 12S. Високоякісні 6,1-дюймові і 6,7-дюймові iPhone також отримають лінзи більшого розміру.

Джерело gsmarena
Не пропустіть