iFixit оцінили Apple Watch Series 6 на ремонтопридатність

Годинники Series 6 оснащені акумулятором зі збільшеною ємністю.

Коли Apple представила Watch Series 6 минулого тижня, компанія присвятила багато уваги новому датчику, вбудованому в носимі пристрої для вимірювання рівня кисню в крові. Виявилося, що це не єдина їхня особливість, і останні Apple Watch також мають кілька інших невеликих поліпшень.

Під час “демонтажу” фахівці iFixit виявили, що як 40-міліметрові, так і 44-міліметрові моделі Series 6 отримали батареї більшої ємності ніж ті, що встановлені в Series 5: на 3,5% для 44 мм і на 8, 5% для 40 мм. Однак очевидно це не сильно впливає на час автономної роботи, оскільки Apple як і раніше стверджує, що на одній зарядці годинник працюватиме до 18 годин, як і в випадку з Series 5.

Вібромотор і Taptic Engine теж трохи збільшилися в розмірах. Цього разу Taptic Engine також виготовлений зі 100% перероблених рідкоземельних металів і вольфраму. При цьому товщина самих годинників Series 6 зменшилася до 10,4 мм (проти 10,74 мм Series 5).

Розробники також видалили Force Touch. Фахівці iFixit не виявили компонент, який активував цю функцію. З точки зору ремонтопридатності в iFixit відзначили, що його видалення спростило їх роботу.

В цілому ремонтопридатність оцінюється на 6 балів з 10.

Джерело engadget
Не пропустіть