UPG_price_d+m

Huawei збереже підтримку Android-застосунків для міжнародних пристроїв

Нещодавно компанія Huawei представила HarmonyOS Next з однією важливою зміною – в ній не буде підтримки файлів APK, які є нативними додатками для Android. Річард Ю, генеральний директор Huawei, повідомив, що нова операційна система вже готова для кінцевих користувачів, що викликало здивування серед власників Huawei по всьому світу.

Через тиждень після оголошення компанія видала роз’яснення, що закордонні підрозділи не отримають нову ОС. Мобільні телефони та планшети за межами Китаю продовжуватимуть використовувати EMUI – двійника HarmonyOS, який базується на проєкті Android Open Source Project, але позбавлений сервісів і застосунків Google, а також продовжуватимуть підтримувати нативні додатки Android.

За словами China Mobile, Huawei “продовжить збільшувати підтримку розробників по всьому світу”. Компанія створила величезну спільноту розробників, яка працює виключно над тим, щоб застосунки для Android зі сторонніх магазинів працювали належним чином на її телефонах без Google.

Керівництво Huawei неодноразово запевняло нас, як офіційно, так і неофіційно, що підтримка телефонів і планшетів на світових ринках буде продовжувати зростати, і компанія все ще бачить себе головним виробником програмного та апаратного забезпечення у світі мобільних телефонів.

Також з’явилося офіційне підтвердження того, що Huawei продовжить використовувати інтерфейс Emotion UI (EMUI) для своїх закордонних пристроїв доти, доки не буде абсолютно впевнена в тому, що клієнти будуть готові прийняти перехід на HarmonyOS.

Джерело China Mobile

Не пропустіть