UPG_price_d+m

Huawei HarmonyOS Next відмовиться від підтримки додатків для Android

Ще влітку Huawei представила HarmonyOS Next для розробників як майбутню ОС для всіх пристроїв Huawei. За словами Річарда Ю, HarmonyOS Next майже готова до розгортання для кінцевих користувачів, і всі нативні додатки були оновлені.

Є одне велике упущення в ОС – підтримка Android apk. HarmonyOS Next не зможе встановлювати додатки Android або читати код Android. Здається, що хоча HarmonyOS Next візуально ідентична до поточної HarmonyOS, Huawei відмовилася від підтримки бібліотек Android.

Схоже, що Huawei серйозніше ставиться до своєї власної ОС. За даними джерел з рекрутингової платформи Zhilian Recruitment, компанія зайнята пошуком талантів для розробки HarmonyOS. Основні позиції включають розробку програмного забезпечення, мобільну розробку та тестування програмного забезпечення в галузі Інтернету, комп’ютерного програмного забезпечення та телекомунікацій/послуг з доданою вартістю. Понад 75% вакансій вимагають ступінь бакалавра і понад 3 роки досвіду роботи та пропонують зарплату вище середнього.

Джерело GSMArena

Не пропустіть