Galaxy Ring на порозі запуску: розумне кільце додано до віджета акумулятора на пристроях Samsung

Samsung анонсувала Galaxy Ring ще в січні на заході Unpacked, де представила сімейство Galaxy S24, а потім нібито показала його на MWC в Барселоні в лютому, і ми очікували, що належне представлення нарешті відбудеться в липні на наступному заході Unpacked, де повинні бути представлені Galaxy Z Fold6 і Z Flip6.

Тим часом стало відомо, що Galaxy Ring поставляється з підтримкою Samsung Food, і тепер він з’явився у віджеті Samsung Battery Widget, як ви можете бачити на скріншоті нижче.

Після того, як ви додасте цей віджет на головний екран свого смартфона Samsung, перейдіть до його меню налаштувань, і вам будуть доступні опції, які ви бачите вище. Поряд з Galaxy Watch, Galaxy Fit і Galaxy Buds, кільце теж присутнє, що свідчить про те, що Samsung активно готується до його запуску.

Звичайно, на основі цієї інформації ми не можемо визначити, як довго нам ще доведеться чекати, але ми б’ємося об заклад, що воно з’явиться на липневому заході Unpacked найпізніше, якщо не раніше.

Кажуть, що Galaxy Ring дуже легкий (хоча ніхто за межами Samsung ще не торкався його), і він буде доступний у багатьох розмірах і кольорах. Як і слід було очікувати, аксесуар має датчик серцевого ритму і буде пропонувати відстеження сну. На одному заряді він має пропрацювати щонайменше кілька днів, оскільки немає “прожерливого” екрану, який швидко вичерпує весь заряд, і може бути зручнішим у носінні, ніж смартгодинник, особливо під час сну. Також ходять чутки, що він буде підтримувати NFC-платежі.

Джерело SAMMOBILE

Не пропустіть