Galaxy Ring від Samsung офіційно дебютує цього тижня на виставці MWC 2024

У своєму блозі, опублікованому цими вихідними напередодні Всесвітнього мобільного конгресу (MWC 2024), компанія Samsung повідомила, що представить Galaxy Ring на своєму стенді на виставці в Барселоні, яка розпочинається сьогодні. Samsung поки що не дуже багато говорить про те, на що здатен Galaxy Ring, оскільки тизерила його наприкінці свого заходу Unpacked у січні, але ми знаємо, що це орієнтований на здоров’я носимий пристрій, який має конкурувати з такими, як Oura.

Учора Samsung описала Galaxy Ring як “новий форм-фактор здоров’я, що спрощує повсякденне оздоровлення, підтримуючи більш розумний і здоровий спосіб життя за допомогою більш підключеної цифрової оздоровчої платформи”. Але поки що ми бачили лише його візуалізацію.

Окрім Galaxy Ring, на стенді Samsung буде інтенсивно просуватися штучний інтелект Galaxy AI з практичним інтерактивним досвідом. Компанія також заявляє, що розширює можливості Galaxy AI на більшу кількість своїх продуктів, включаючи Galaxy Z Fold 5, Z Flip 5 і Tab S9, а також Galaxy Watch 6, Galaxy S23 і S23 FE. Компанія також планує впровадити додатки Galaxy AI в нову серію Galaxy Book 4 і, звичайно ж, в Galaxy Ring, про який ми досі майже нічого не знаємо.

Джерело Engadget

Не пропустіть