Samsung почав поширювати Galaxy AI на серію S23, Z Fold5, Z Flip5, Tab S9

Samsung оголосила, що штучний інтелект Galaxy AI з інтерфейсом One UI 6.1 досягає новітніх складаних пристроїв і серії Galaxy S23. Компанія показала, що лінійка планшетів Tab S9 також отримає нові трендові функції завдяки оновленню програмного забезпечення:

Galaxy S23
Galaxy S23+
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S23 FE
Galaxy Z Fold5
Galaxy Z Flip5
Galaxy Tab S9
Galaxy Tab S9+ Galaxy Tab S9
Galaxy Tab S9 Ultra

Мета Samsung – зробити штучний інтелект більш доступним. Це лише початок, оскільки в планах компанії – до 2024 року зробити Galaxy AI доступним для понад 100 мільйонів користувачів Galaxy.

Однією з основних функцій Galaxy AI є Chat Assist, яка налаштовує тон повідомлення і перекладає повідомлення на 13 різних мов. Також є функція Live Translate, яка перекладає дзвінки на ходу, і функція Interpreter, яка робить те ж саме, але на пристрої з інтерфейсом з розділеним екраном для перекладу розмов у реальному часі.

Також є функції Circle to Search з Google, Note Assist, Browsing Assist і Transcript Assist для безперешкодного виконання повсякденних завдань. Пристрої з підтримкою ШІ можуть вирівнювати об’єкти на фотографіях для кращого кадру за допомогою функції Generative Edit, а також є функція Instant Slow-mo, яка генерує додаткові кадри для сповільненого відео з насиченими подіями моментами.

Оновлення One UI 6.1 вже повинно бути доступне на пристроях по всьому світу. Якщо у вас є один з перерахованих вище телефонів, але ви не отримали сповіщення, перейдіть до розділу “Оновлення програмного забезпечення” в “Налаштуваннях” і натисніть “Завантажити та встановити”, де оновлення має з’явитися протягом наступних днів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть