Samsung показала Galaxy Ring: перші враження про розумний перстень

Учора Samsung зробила свій перший набіг на ринок розумних перснів – Galaxy Ring, і технологічні видання, які відвідують виставку MWC 2024, отримали змогу побачити трекер здоров’я на власні очі. Він доступний у трьох офіційних кольорах – чорний керамічний, платиновий сріблястий та золотий.

Перстень має цікавий дизайн – він увігнутий, тому його бокові сторони звужуються до середини, як у мініатюрного автомобільного диска. Він також дуже блискучий, незалежно від того, який колір ви оберете, і здається, що на ньому буде багато плям. Всі демонстраційні зразки були розміщені за склом, але представники Samsung запевнили нас, що вони надзвичайно легкі та зручні для носіння 24/7.

Galaxy Ring буде доступний у 5-13 розмірах, точний розмір вказано на внутрішній стороні. Одним з ключових аспектів є те, що каблучки більшого розміру будуть пропонувати трохи більші батареї, але на даний момент немає ніякої конкретики від Samsung.

Samsung не розкрила конкретні датчики всередині Galaxy Ring, але стало відомо, що він буде пропонувати широкі можливості відстеження сну з частотою серцевих скорочень, частотою дихання, нічним рухом і здатністю виявляти ранні ознаки апное уві сні. Для перегляду даних вам знадобиться сумісний смартфон Galaxy і додаток Samsung Health, оскільки Galaxy Ring не має жодних екранів чи кнопок.

Samsung також рекламує Galaxy Ring як ідеального компаньйона для серії Galaxy Watch. Вони можуть об’єднувати дані про здоров’я та активність для отримання більш точних результатів, а перстень має очевидні переваги як набагато більш стильний трекер сну порівняно з носінням смартгодинника.

Як і новіший Galaxy Watch, Galaxy Ring розраховує ваш показник життєздатності на основі комбінації щоденної активності, сну, частоти серцебиття у стані спокою та варіабельності серцевого ритму. Користувачі також можуть встановлювати конкретні цілі для покращення самопочуття та отримувати зворотній зв’язок про свій прогрес за допомогою карток Booster Cards, які будуть доступні в додатку Galaxy Health.

З Galaxy Ring ще багато невідомого. Скільки він коштуватиме? Коли з’явиться підтримка смартфонів інших виробників, і чи буде він підтримувати пристрої на iOS? І, можливо, більш нагальне питання – коли він надійде у відкритий продаж? Samsung повідомила, що надасть більше деталей про Galaxy Ring пізніше цього року, тож нам доведеться терпляче чекати до того часу.

Джерело GSMArena

Не пропустіть