Флагманська відеокарта Intel буде конкурувати з NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

Очікувалось, що компанія Intel цього року презентує флагманську модель Arc A780, що буде конкурувати з GeForce RTX 3070, або навіть RTX 3070 Ti. На жаль, зараз офіційний представник компанії Intel заявив, що Intel Arc A780 не буде презентована, і навіть ніколи не планувалась.

Так, на даний момент відомо лише про Arc A770 та Arc A750, що будуть конкурувати з NVIDIA GeForce RTX 3060 та RTX 3060 Ti, відповідно. По суті, конкурента для NVIDIA GeForce RTX 3070 компанія Intel не презентує, принаймні у рамках цього покоління конкуренції з флагманськими відеокартами NVIDIA не планується.

По суті, у рамках повернення на ринок відеокарт компанії Intel не вдалося скласти конкуренцію навіть не найбільш топовому NVIDIA GA104. Крім цього, компанія NVIDIA, згідно з останніми даними, вже у вересні презентує відеокарти наступного покоління – RTX 4000, від якого Intel будуть відставати ще більш відчутно. Ймовірно, у наступному покоління відеокарт Intel компанія буде намагатися скласти більшу конкуренцію NVIDIA.


Джерело VideoCardz.com

Не пропустіть