Moto X50 Ultra пройшов важливу сертифікацію, підтверджено надшвидку зарядку на 125 Вт

Компанія Motorola почала тизерити запуск Moto X50 Ultra в Китаї. Вперше його назвали “телефоном зі штучним інтелектом” у березні. Тизери, що розкривають дизайн Moto X50 Ultra, вже були опубліковані, а тепер телефон з’явився на китайському сайті сертифікації 3C. Це свідчить про високу швидкість заряджання Moto X50 Ultra.

Moto X50 Ultra був помічений на сайті сертифікації 3C під номером моделі Moto XT2401-2. На сайті зазначено, що Moto X50 Ultra буде поставлятися з підтримкою швидкої зарядки потужністю 125 Вт. Номер моделі зарядного пристрою – MC-1258, і він підтримує потужність від 15 Вт до 125 Вт. Це більш-менш підтверджує, що Moto X50 Ultra буде ребрендом Motorola Edge 50 Ultra, який поставляється з такою ж швидкістю зарядки.

Офіційні тизери Moto X50 Ultra демонструють той самий дизайн, що і Motorola Edge 50 Ultra, з вигнутим дисплеєм і потрійною задньою камерою. Смартфон представлений у чорному кольорі та має дерев’яну задню панель, як і Edge 50 Ultra. Motorola також тизерить X50 Ultra болідом Формули-1 (материнська компанія Lenovo – офіційний спонсор Формули-1).

Оскільки Moto X50 Ultra анонсують як телефон зі штучним інтелектом, ми можемо очікувати, що в ньому буде безліч генеративних функцій штучного інтелекту. Це може бути ШІ-асистент Lenovo “Xiaotian”, який нещодавно з’явився на комп’ютерах Lenovo.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть