Два складаних прототипи iPhone пройшли випробування Foxconn на міцність

Компанія може представити цей новий пристрій в 2022 році.

Samsung і Huawei в даний час є одними з небагатьох компаній, які випустили складані пристрої на ринок. Незабаром Apple може поповнити їхні ряди, оскільки два прототипи складного смартфона пройшли випробування на міцність в Foxconn.

Згідно зі звітом UDN, обидва варіанти прототипу унікальні. Вони мають складаний механізм, аналогічний Galaxy Z Fold 2 і Galaxy Z Flip. Іншими словами, один згинається по горизонталі, а інший — по вертикалі. При цьому обидва складаних iPhone ще не повністю функціональні — в Foxconn протестували тільки компоненти корпусу і дисплея.

Примітно, що дві вищезгадані деталі виявилися найбільш проблемними під час запуску першого складаного пристрою Samsung (Galaxy Fold). Тому приємно чути, що ці частини пристрою Apple пройшли контроль якості і перевірку на довговічність.

Крім того, ресурс UDN також заявив про те, що в результаті компанія відмовиться від одного з дизайнів.

Очікується, що пристрій Apple, швидше за все, з’явиться в 2022 році. Мережеві джерела також чекають, що Apple випустить гібридне програмне забезпечення для того, щоб забезпечити функціональність такого роду пристроїв.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть