Додаток Amphetamine під загрозою видалення з Apple App Store через назву

Для комп’ютерів Mac додаток Amphetamine доступний для завантаження вже 6 років, і за цей час додаток був завантажений понад 432000 разів. Він призначений, щоб не давати комп’ютеру Mac переходити у режим сну і, судячи з оцінок, робить він це добре. Через 6 років після виходу додатку компанія Apple несподівано вирішила, що він порушує правила магазину додатків App Store.

Згідно зі словами Вільяма Густафсона, розробника додатку Amphetamine, спершу представники компанії зв’язалися з ним та повідомили, що додаток буде видалено 12 січня 2021 року. Згідно з їхніми словами, додаток порушує правила, згідно з яким додатки, у яких присутня пропаганда тютюну та електронних сигарет, наркотиків чи алкоголю, не можуть розповсюджуватися через App Store, а назва та значок додатку Amphetamine має посилання на заборонений препарат.

Густафсон, у свою чергу, пояснив, що додаток ніяким чином не пропагує прийом заборонених препаратів, оскільки амфетамін є легальним лікарським препаратом, який у Сполучених Штатах Америки продається за рецептом. Також він додав, що додаток Amphetamine ніяким чином не заохочує приймати амфетамін “безвідповідально, незаконно чи заради розваги”. Він додав, що амфетамін у США використовується, як препарат для уважності та концентрації, і так само додаток Amphetamine використовується для того, щоб ваш комп’ютер Mac не переходим у режим сну.

Після вивчення ситуації компанією Apple її представники повідомили, що додаток таки залишиться у магазині App Store. Що цікаво, до цього сама компанія рекламувала додаток у магазині App Store, і він зібрав понад 1400 відгуків. Між Густафсоном та компанією Apple раніше не раз була комунікація, і ні разу до цього не піднімалося питання щодо заборони додатку через невідповідний вміст.

Джерело MacRumors
Не пропустіть