Чергове оновлення Windows зіпсувало комп’ютери

Користувачі ноутбуків поскаржилися на чергове оновлення Windows. Про це з посиланням на публікації на форумі Microsoft і в соцмережах повідомляє видання Windows Latest.

Згідно з повідомленнями користувачів, нова помилка виникла після виходу оновлень Microsoft, а також апдейтів Trend Micro, Lenovo і Intel. Власники комп’ютерів скаржаться, що після переведення пристрою в сплячий режим і виходу з нього з’являється «синій екран смерті» (Blue screen of death, BSoD). Журналісти відзначили, що «синій екран смерті» досить часто можна побачити на ПК після великих оновлень, однак цього разу користувачі не знають, що може бути причиною його появи.

За версією фахівців, критичну помилку могло викликати несумісне з ПО обладнання ноутбуків. На момент написання замітки були відомі випадки появи BSoD на ноутбуках серії HP Envy, HP ProBook, HP Elite, HP EliteBook і Dell. «Єдиний спосіб зупинити появу BSoD – заборонити ноутбуку переходити в сплячий режим», – заявив один з власників зіпсованого пристроя на форумі Dell.

Поки Microsoft не виправила помилку, журналісти рекомендували відмовитися від установки свіжих оновлень системи. У разі, якщо апдейт вже встановлений на комп’ютер, автори порадили виконати відновлення системи.

Джерело itechua.com
Не пропустіть