Canon випустила компактну камеру-брелок (Фото)

Після початкового тестування в рамках короткої краудфандінг-компанії в липні камера Ivy Rec Clippable Outdoor від Canon надходить у вільний продаж.

Кілька сотень камер, представлених в липні на Indiegogo, розлетілися, як гарячі пиріжки. Розробники, мабуть, «потрапили в десятку», давши можливість користувачам прикріплювати камеру за допомогою вмонтованого в корпус карабіна до ременів і кілець сумок.

Нова камера Canon оснащена функцією електронної стабілізації зображення, мономікрофон і слотом для карти пам’яті. Її основа – 13-мегапіксельний CMOS-датчик і об’єктив f/2,2 25,4 мм. Автоматична світлочутливість (ISO) становить 100-3200.

Камера може знімати відео в спектрі від 720p 30fps до 1080p 60fps. Максимальна тривалість безперервного запису – 10 хвилин. Джерело живлення – батарея ємністю 660 мАг з можливістю підключення через мікро-USB.

Ivy Rec має Bluetooth 4.2 і Wi-Fi 802.11 b/g/n, а також підтримкою додатка Canon Mini Cam, який забезпечує доступ до налаштувань зображення та відео, містить інформацію про час автономної роботи і вільну пам’ять пристрою.

Canon Mini Cam дозволяє використовувати смартфон як видошукач, а також передавати зображення з камери на мобільний пристрій. Ivy Rec вельми довговічний за рахунок ударостійкого, водонепроникного корпусу, і може працювати при температурах від -10 до +40 ° С. Габарити камери 110 x 45 x 18 мм.

Камера IVY REC буде доступна в кольорах авокадо (зелений), Riptide (синій) і Dragon Fruit (рожевий) вже з наступного місяця за $ 130.


Джерело techcult.ru

Не пропустіть