Apple звинуватили в прищепленні дітям залежно від ігор

Через мобільні ігри з лутбоксами

Днями Apple зіткнулася з новим колективним позовом. Цього разу компанію звинуватили в прищепленні дітям залежності від ігор. Apple нібито робить це через поширення ігор з лутбоксами в App Store.

У скарзі стверджується, що Apple замішана в просуванні азартних ігор і викликає залежність, оскільки дозволяє розробникам розміщувати додатки та ігри з лутбоксами. Позивачі вважають, що Apple покладається на формування залежності у дітей, щоб отримувати більший прибуток. Стверджується, що за останні чотири роки ігри в App Store принесли компанії мільярди доларів, не дивлячись на те, що в більшості своїй є безкоштовними для скачування.

Під лутбоксами зазвичай маються на увазі платні віртуальні предмети з різною внутрішньоігровою «здобиччю», але в позові розглядаються в принципі всі покупки у додатках. У судовій скарзі йдеться, що великий відсоток доходів Apple приходить від внутрішньоігрових покупок. Позивачі наполягають на тому, що лутбокси відносяться до азартних ігор і порушують закон штату Каліфорнія.


Джерело Appleinsider

Не пропустіть