Apple тимчасово не збирає комісію з оплат онлайн-заходів у iOS-додатках

Компанія Apple перестала знімати комісійні збори в розмірі 30 відсотків при оплатах онлайн-заходів, які відбуваються через iOS-додатки. Вже з початку 2021 року компанія відновить зняття комісійних зборів. Це рішення було прийняте через претензії зі сторони Facebook, який запустив власний сервіс для реєстрації на онлайн-заходах та скасував комісію до серпня 2021, мотивуючи це допомогою бізнесу.

Компанії Apple запропонували вчинити так само, на що представники відповіли відмовою. Після цього у додатку почало з’являтися сповіщення при покупці квитків, у якому було сказано, що Apple забирає 30 відсотків при кожній транзакції, але оновлена версія додатку не пройшла модерацію в App Store через відображення “нерелевантної” інформації.

У Apple додали, що комісійні збори з додатків, які продають послуги за межами самих себе – це стара політика магазину App Store. Слід звернути увагу на те, що це не перший конфлікт між Apple та розробниками, які продають своє програмне забезпечення через App Store – компанія Epic Games вимагає знизити розмір комісії зі всіх транзакцій на iOS, який зараз, нагадаємо, складає 30 відсотків від суми.

Не пропустіть