Apple представила новий iPad

Новий планшет отримав досить слабкий набір інновацій. Зате коштує недорого і підтримує клавіатуру.

За презентацію нового планшета від Apple відповідав Грег Джозвіак – саме він вийшов на сцену і повідомив, що iPad з діагоналлю 9,7 дюйма є найпопулярнішим планшетом «яблучної» компанії.

У 60% власників iPad модель з даної діагоналлю є першою. Але, тепер прийшов час поліпшити планшет і зробити iPad ще краще, так що інженери компанії Apple розробили iPad сьомого покоління. Він дуже схожий на попередні пристрої компанії, але діагональ зросла до 10,2 дюйма, а за продуктивність відповідає процесор A10 Fusion.

Потужності запускати ігри з Apple Arcade точно вистачить. Також «абсолютно новий iPad» обладнаний коннекторами Smart Connector для підключення фірмової клавіатури, а операційна система iPadOS отримала багатозадачність. Крім того, в Apple переробили роботу зі стилусом, клавіатурою і трохи змінили домашній екран, щоб власникам нового iPad було комфортніше працювати і розважатися.

Камера стала трохи кращою, тепер вона на 8 Мп, а корпус виконаний з 100% переробленого алюмінію. Варто зазначити, що на цьому моменті в залі плескали найактивніше. Мабуть, це дійсно важлива інновація.

Вартість iPad сьомого покоління стартує від 329 доларів, а якщо оформити попереднє замовлення зараз, то вже в кінці місяця ви отримаєте свій планшет.Не пропустіть