Apple пообіцяла додати підтримку Xbox Series X/S для iOS і iPadOS

Контролер Bluetooth з низьким енергоспоживанням, який постачається з новими Xbox, поки що не сумісний з вашим Mac або iPhone.

Компанії Microsoft і Apple оголосили про співпрацю, в результаті якої нові контролери Xbox Series X і Series S працюватимуть на iPhone і iPad.

Зауважимо, що смартфони iPhone, планшети iPad та комп’ютери Mac вже давно сумісні з ігровими контроллерами Xbox і DualShock 4, однак геймпади новітніх Xbox Series X і PlayStation 5 поки що пристроями Apple офіційно не підтримуються.

Скільки часу знадобиться Apple, щоб сертифікувати нові контролери Series X, неясно, але в Мережі сподіваються на те, що підтримка DualSense може з’явитися найближчим часом.

Ресурс Apple Insider нещодавно повідомив про те, що прошивка iOS 14.3, яка зараз знаходиться в стадії бета-тестування, «схоже, включає приховану підтримку» для контролера DualSense на PS5.

Нагадаємо, на початку цього року компанія Apple працювала з Microsoft над додаванням підтримки контролера Xbox Elite 2 і адаптивного контролера Xbox в iOS 14.

Джерело TheVerge
Не пропустіть