Американські безпілотники MQ-9 Reaper, які може отримати Україна, можуть змінити хід війни

Згідно з останніми даними, Україна може закупити важкі розвідувально-ударні безпілотники MQ-9 Reaper, що здатні переломити хід російсько-української війни. У Вашингтоні пройшла зустріч українських офіційних осіб з компанією General Atomics, що займається виготовленням цього безпілотника.

За словами представника компанії General Atomics К. Марка Брінклі, завдяки підтримці уряду США ці безпілотники можуть бути в ЗСУ “за лічені дні”, і пілотам можна буде швидко навчитися управляти ними. Завдяки цьому безпілотнику можна буде переломити хід війни, де БПЛА є дуже важливою зброєю.

Слід зазначити, що багато параметрів у MQ-9 Reaper кращі, ніж у турецького Bayraktar TB-2, який успішно використовується Збройними Силами України. Він, щоправда, має відчутно вищу ціну, ніж Bayraktar, але має у більш ніж 10 разів більшу дальність, завдяки чому може використовуватися з глибокого тилу, та багато інших вищих показників, ніж у Bayraktar TB-2. Завдяки цьому MQ-9 Reaper може переломити хід подій на полі бою.


Джерело Forbes

Не пропустіть