Amazfit оновила лінійку смарт-годинників: три яскраві стильні та технологічні моделі GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3 на власній ОС

Пристрої працюють під управлінням Zepp OS, спеціалізованої ОС для смарт-годинників, з якою стежити за здоров’ям просто.

Amazfit, провідний світовий бренд портативної електроніки, анонсував три нові моделі смарт-годинників: GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3. Всі вони покликані надихнути людей самовиражатися та досягати бажаного під слоганом Up your game. Це частина оновленого брендингу компанії, в якому особливу увагу приділили цінностям і стилю життя реальних користувачів.

З новими моделями годинників від Amazfit стежити за здоров’ям просто. Вони допомагають своїм власникам вести більш здоровий спосіб життя[1] і бути продуктивніше, але не на шкоду особистому стилю. Пристрої працюють під управлінням операційної системи Zepp OS, яка поєднує в собі елегантний дизайн і великий набір фітнес-функціональності та можливостей, що дозволяють користувачам зміцнити здоров’я.

Функції для фітнесу та здорового способу життя

Всі три нові моделі смарт-годинників Amazfit працюють під управлінням Zepp OS, в якій реалізований великий набір функцій для фітнесу та здорового способу життя. Завдяки інтуїтивно зрозумілому і зручному інтерфейсу ця ОС надає власнику годинника можливість повністю реалізувати свій потенціал, проаналізувати звички і вести здоровий спосіб життя.

Нова ОС створена спеціально для портативної електроніки Amazfit. Це не розроблений для смартфонів софт, який адаптували для годинників, а легка, плавна і проста в застосуванні ОС, яка забезпечує менше енергоспоживання в порівнянні з попередньою версією, прибираючи необхідність занадто частої перезарядки годинників.

Zepp OS також сумісна з Android- та iOS-пристроями і може синхронізувати дані з популярними платформами Apple Health і Google Fit для відстеження активностей і стану здоров’я, а також фітнес-додатками Strava, Relive, Runkeeper, і TrainingPeaks. Варто відзначити і такі функції:

 • Персоналізація. У вашому розпорядженні — більше 150 циферблатів і відповідні теми для режиму always-on display[2] на будь-який смак і випадок, а також динамічні ефекти і плавна анімація. Крім того, користувачі зможуть створювати власні циферблати і міні-додатки за допомогою спеціального набору засобів розробки app developer kit (готується до випуску).
 • Показники здоров’я 4 в 1: відстежуйте відразу чотири показники здоров’я одним дотиком[3]: датчик BioTrackerTM PPG 3.0 з шістьма фотодіодами одночасно виміряє пульс, насиченість крові киснем [4], рівень стресу і частоту дихальних рухів лише за 45 секунд.
 • Моніторинг 24/7: стежте за своїм здоров’ям цілодобово[5]. Навіть під час плавання в басейні ваш пульс відстежується. А ще годинник повідомить про аномально високий або низький пульс і стежитиме за тим, щоб він залишався на оптимальному рівні при виконанні вправ. Цінний напарник на тренуванні!
 • Все зрозуміло. Індикатор PAI[6], розрахований на основі даних про фізичну активність за останні 7 днів, повністю відображає ваш стан здоров’я і самопочуття.
 • На сторожі вашого сну. Годинник дозволяє відслідковувати[7] поверхневий, глибокий сон, а також фазу швидкого сну — як вночі, так і вдень, тривалістю від 20 хвилин, а також частоту дихання уві сні. Цю інформацію можна побачити прямо на годиннику.
 • Трекінг менструального циклу. Відстеження циклу стає зручним і простим: введіть дані один раз — і годинник спрогнозує початок і тривалість наступної менструації, а також вікно фертильності. Тепер усе буде за планом.
 • Кастомізація і швидкий доступ. Обирайте все, що вам важливо, і переносьте на картки швидкого доступу, щоб можна було швидко до цього повернутися протягом дня. Потрібна вам інформація лише в одному тапі.
 • Швидкий і точний GPS. Із швидким і точним[8] відстеженням розташування за п’ятьма супутниковими системами ви завжди будете знати, скільки залишилося до фінішу і звідки ви стартували.
 • Персоналізація. Отримуйте швидкий доступ до улюблених функцій, завантажуйте фотографії на фон циферблата або обирайте один із 15 доступних в тон своєму спортивному або діловому костюму.
 • Тримайте темп. Під час бігових тренувань вмикайте Virtual Pacer[9], який допоможе підтримувати заданий темп бігу, а потім оптимізуйте свій прогрес і відновлення за допомогою алгоритму PeakBeats.
 • Помічник по життю. Годинник сповістить про повідомлення, нагадає про те, щоб встати, розім’ятися і випити води, покаже календар, завдання на день і прогноз погоди, під’єднається до Bluetooth-камери і багато іншого.

У Zepp OS також реалізовано безліч функцій, що дозволяють стежити за здоров’ям і спортивними досягненнями, а в мобільному додатку Zepp ви знайдете поради, як досягти своїх фітнес-цілей.

Смарт-годинники Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3 надихнуть на більш амбітні цілі й допоможуть їх досягти, одним дотиком відкриють доступ до вашого цифрового життя і принесуть баланс у реальне.

GT R PRO KV2769-OK分层背景修

Amazfit GTR 3 Pro: відкриває нові можливості

GTR 3 Pro — преміальний пристрій у новій лінійці стильної портативної електроніки Amazfit. Реалізовані в цьому годиннику інновації дадуть можливість зосередитися на здоровому способі життя і дати вихід внутрішній енергії.

Завдяки яскравому AMOLED-дисплею діагоналлю 1,45 дюйма з Ultra HD і щільністю пікселів 331 ppi інтерфейс GTR 3 Pro виглядає стильно, чітко і зрозуміло. Це один із найбільших круглих дисплеїв на ринку, але годинник зберіг комфортний розмір. Екран займає 70,6% фронтальної поверхні пристрою і має високу частоту оновлення, завдяки якій забезпечується плавність анімації і миттєвий відгук інтерфейсу.

Класичне коліщатко управління дозволить швидко перемикатися між численними функціями і спортивними режимами годинника, супроводжуючи кожен поворот тактильним зворотним зв’язком.

З GTR 3 Pro ви будете залишатися в курсі стану свого здоров’я цілодобово 7 днів на тиждень незалежно від того, запускаєте ви трекінг фізичної активності за допомогою одного з понад 150 спортивних режимів чи відстежуєте рівень стресу. Якщо випадково забули активувати спортивний режим, не переживайте: автоматичне визначення[10] активності швидко запустить відстеження одного з 8 популярних тренувань.

GTR 3 Pro також відрізняється часом автономної роботи: в годинику встановлений акумулятор ємністю 450 мА · год, що забезпечує до 12 днів [11] роботи без перезарядки. Цей годинник точно не підведе в найвідповідальніший момент.

Крім того, 2,3 Гб внутрішньої пам’яті приємно здивують меломанів: туди можна завантажити до 470 музичних композицій. Таким чином, музику можна слухати просто з годинника і не брати смартфон до рук. Також встановивши Bluetooth-з’єднання зі смартфоном, ви зможете приймати дзвінки через годинник.

GTR 3 攀岩 EN

GTR 3: зроблений на совість

Корпус годинника і елегантне коліщатко управління виготовлені з легкого і міцного авіаційного алюмінію. На фронтальній стороні встановлений закритий вигнутим склом «безрамковий» дисплей, що дозволяє не відволікатися ні на що при взаємодії з годинником.

Стильний дизайн і зручні ремінці з антибактеріального силікону добре поєднуються з будь-яким одягом від ділового костюму до спортивної форми. Крім того, циферблат GTR 3 можна налаштувати так, щоб одразу бачити на ньому всю важливу інформацію.

Смарт-годинник Amazfit GTR 3 працює під управлінням Zepp OS та оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 1,39 дюйма з роздільною якістю HD, а також акумулятором ємністю 450 мА · год, що забезпечує до 21 дня автономності. Тобто ця модель здатна пропрацювати три тижні від однієї зарядки і навіть більше, якщо користуватися режимом економії заряду.

GT S 3 人像KV202109021110-OK分层+

GTS 3: для тих, хто завжди у русі

GTS 3 — один із найбільш тонких і легких годинників на ринку. Оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 1,75 дюйма c дозволом Ultra HD і щільністю пікселів 341 ppi, який займає 72,4% фронтальної поверхні. Створений, перш за все, для тих, кому потрібен витончений, тонкий годинник з великим дисплеєм та тими ж функціями, що і в GTR 3.

«Ці три моделі смарт-годинників втілили в собі девіз «Стежити за здоров’ям просто». GTR 3 Pro відкривають своїм власникам нові можливості. Amazfit GTR 3 мають найбільшу в лінійці автономність. A GTS 3 створені для людей, які постійно перебувають у русі. Сподіваємося, користувачі оцінять нове покоління смарт-годинників Amazfit так само, як і ми. Об’єднувати технології і здоровий спосіб життя — ось філософія, з якої народилася Zepp OS. Вона замислювалася насамперед як ОС для користувачів, які піклуються про своє здоров’я, і ​​допомагає нам втілити в нових годинниках нашу місію — зробити здоровий спосіб життя доступним кожному», — заявив Уейн Хуанг, CEO і засновник Zepp Health.

Ціни і початок продажів

Смарт-годинники Amazfit серій GTR 3 і GTS 3 надійдуть у продаж у всьому світі 11 жовтня 2021 року.

У Європі ціни стартують від 149,99 € за Amazfit GTR 3 і GTS 3 і 199,99 € за Amazfit GTR 3 Pro. Всі три моделі будуть доступні в британських, німецьких, французьких, італійських та іспанських магазинах Amazfit.

У США цінник Amazfit GTR 3 і GTS 3 буде починатися з рівня 179,99 $, а для Amazfit GTR 3 Pro — з 229,99 $. Моделі GTR 3 Pro і GTR 3 з’являться в американському магазині Amazfit 11 жовтня, а GTS 3 надійде у продаж трохи пізніше.

В Україні пристрої будуть доступні орієнтовно з листопада, локальну ціну буде оголошено ближче до старту продажів.

Технічні характеристики

Характеристика GTR 3 Pro GTR 3 GTS 3
Розмір екрана 1,45 дюйма (круглий) 1,39 дюйма (круглий) 1,75 дюйма (квадратний)
Тип екрана AMOLED Ultra HD AMOLED HD AMOLED Ultra HD
Співвідношення габаритів екрана та корпусу 70,6% 66% 72,4%
Роздільна здатність 331 ppi 326 ppi 341 ppi
Акумулятор (за умови звичайного використання) 450 мА·год (12 днів) 450 мА·год (21 день) 250 мА·год (12 днів)
Динамік Є Немає Немає
Wi-Fi Є Немає Немає
Внутрішня пам’ять для музики Є (2,3 Гб) Немає Немає
Дзвінки через Bluetooth Є Немає Немає
Вага 32 г 32 г 24,4 г
Спортивні режими 150+ 150+ 150+
Класичне колесо керування Є Є Є
Автоматичне розпізнавання тренування Є Є Є

 

Примітка 

Huamі, а також бренди Amazfit і Zepp не є дочірніми компаніями або суббрендами Xiaomi. Будемо вдячні за правильне тлумачення новин і виключення згадок Xiaomi / MI в назвах продуктів Amazfit у ваших статтях.

 1. Дані пристрої не є медичними і не можуть використовуватися в медичних цілях або для постановки діагнозу. Зібрані свідчення наводяться виключно в довідкових цілях. Якщо ви погано себе почуваєте, обов’язково зверніться за медичною допомогою.
 2. Always-on display: в стандартному режимі на екран виводяться системні дані, в режимі очікування екран показує час. Цю функцію потрібно активувати вручну в параметрах годинника.
 3. Щоб виконати заміри одним дотиком, годинник потрібно щільно застебнути (відстань між ним і зап’ястям не повинна перевищувати товщину пальця). Для більшої точності вимірів не ворушіть рукою під час його виконання. Рух, зовнішні фактори або фізичні особливості можуть впливати на швидкість і точність вимірювання показників, а також їх відстеження.
 4. Для заміру рівня кисню в крові годинник потрібно щільно застебнути (відстань між ним і зап’ястям не повинна перевищувати товщини пальця). Для більшої точності виміру не ворушіть рукою під час його виконання. Цілодобову пульсоксиметрію (SpO2) можна ввімкнути в параметрах годинника або мобільному додатку Zepp. Пристрій сповістить вас про недостатню насиченість крові киснем (SpO2), якщо його рівень впаде нижче порогу, який можна встановити в мобільному додатку Zepp або в параметрах годинника (він не може бути нижче 80%). Рух, зовнішні фактори або фізичні особливості можуть впливати на швидкість і точність вимірювання показників, а також їх відстеження.
 5. Цілодобове відстеження пульсу можна ввімкнути в додатку Zepp або параметрах годинника. Мінімальна частота замірів – 1 хвилина. Сповіщення про аномалії пульсу і граничне значення для них можна налаштувати в додатку Zepp або параметрах годинника.
 6. PAI — особистий індикатор фізичної активності. Він розраховується за допомогою спеціального алгоритму виходячи з даних про пульс, щоденних фізичних навантажень і багатофакторної оцінки особистих фізіологічних показників, щоб дати вам повне розуміння вашого фізичного стану. Щоб дізнатися власний PAI, потрібно підтримувати певну інтенсивність тренувань протягом декількох днів. Згідно з результатами дослідження HUNT Fitness Study, підтримання PAI вище 100 допомагає знизити ризик смерті від серцево-судинних захворювань і збільшити тривалість життя. Дослідження HUNT Fitness Study проводилося під керівництвом професора Ульріха Віслоффа з Норвезького університету природничих і технічних наук як підпроект дослідження HUNT. У HUNT брали участь 230 тис. осіб протягом 35 років.
 7. Якщо ви не знімаєте годинник на час сну, він буде автоматично відстежувати показники сну. Пристрій вміє збирати дані як про нічний, так і про денний сон. З 22:00 до 8:00 відстежується нічний сон, а сон тривалістю не менше 60 хвилин після нічного – як денний. Сон коротше 20 хвилин не відстежується. Загальну інформацію про нічний сон можна знайти прямо на годиннику, а подробиці і дані про денний – у мобільному додатку. Цілодобове відстеження рівня стресу можна ввімкнути в параметрах годинника і мобільному додатку Zepp. Сповіщення про підвищений рівень стресу, порогові значення для нього і нагадування про дихальні вправи можна ввімкнути в параметрах годинника.
 8. Послуги визначення розташування в приміщенні не підтримуються. Швидкість і точність визначення може змінюватися в залежності від оточення.
 9. Віртуальний пейсмейкер Virtual Pacer доступний тільки в спортивних режимах «Біг на вулиці» і «Бігова доріжка».
 10. Точність виду тренування може змінюватися від випадку до випадку в залежності від положення тіла і техніки виконання вправ. Функція може не спрацювати, якщо підходи занадто короткі або коли занадто часто змінюється положення тіла. Помилкове автоматичне спрацьовування можливе під час водіння автомобіля, поїздок у громадському транспорті та інших подібних активностей, якщо вони особливо схожі на обраний режим тренування. Заняття на свіжому повітрі можуть визначатися як тренування в приміщенні, якщо якість GPS-сигналу низька або дані AGPS давно не синхронізувалися зі смартфоном.
 11. Час автономної роботи залежить від налаштувань, умов праці та інших факторів. Тому реальні результати можуть відрізнятися від лабораторних даних. Типова модель використання: увімкнено постійне вимірювання пульсу з інтервалом 10 хвилин, увімкнено відстеження сну; 200 push-повідомлень на день; користувач піднімає зап’ястя 100 разів на день, щоб подивитися час; замір насиченості крові киснем 5 разів на день; взаємодія з екраном на максимальній яскравості не довше 5 хвилин за раз; тренування 3 рази на тиждень, 30 хвилин за раз, біг з відстеженням розташування протягом 30 хвилин; голосовий помічник вимкнений. Режим економії заряду: при його ввімкненні активується Bluetooth-з’єднання, вимірювання пульсу та інші смарт-функції за винятком крокоміра і відстеження загальних показників сну.

  Модель інтенсивного використання: ввімкнено постійне вимірювання пульсу з інтервалом в 1 хвилину, відстеження показників сну, частоти дихання уві сні і рівня стресу; 150 push-повідомлень на день з увімкненим дисплеєм; користувач піднімає зап’ястя 100 разів на день, щоб подивитися час; замір насиченості крові киснем 5 разів на день; взаємодія з екраном на максимальній яскравості не довше 15 хвилин за раз; тренування 3 рази на тиждень, 30 хвилин за раз, біг з відстеженням розташування протягом 30 хвилин; голосовий помічник ввімкнений. Безперервне використання GPS до 38 годин: ввімкнені вимірювання пульсу і GPS, GPS використовується для відстеження тренувань.

Не пропустіть