Злам Nintendo NNID виявився масштабнішим, ніж повідомлялося

Nintendo заявила, що в квітні було зламано 300 000 облікових записів Nintendo Network ID (NNID), що майже в два рази більше, ніж було заявлено спочатку. Раніше Nintendo стверджувала, що акаунтів було 160 000.

В кінці квітня зловмисники отримали доступ до облікових записів за допомогою Nintendo Network ID (NNID). Компанії довелося тимчасово відключити можливість входу в аккаунт і ввести двоетапну перевірку користувачів. Однак, нові дані свідчать про те, що це не допомогло. Компанія опублікувала прес-реліз, в якому йдеться про те, що за минулі півтора місяця хакери зламали ще 140 тисяч облікових записів.

Nintendo каже, що облікові записи могли бути зламані, якщо у користувачів був один і той же пароль як в NNID, так і в обліковому записі Nintendo.

Хакери могли витратити гроші в магазині My Nintendo або в Nintendo eShop, використовуючи віртуальні кошти або гроші з прив’язаного рахунку PayPal. Додаткова інформація, така як псевдонім користувача, дата народження та адреса електронної пошти, також могли бути викриті.

Nintendo просить користувачів змінити паролі і не використовувати ті ж, що використовувалися раніше.


Джерело TheVerge

Не пропустіть