Заряджаються самостійно: у нових iPhone 13 виявили несподівану “особливість”

Перші власники нових iPhone 13 серії продовжують повідомляти про різні проблеми зі смартфонами. Цього разу мова йде про зарядку пристрою, а точніше, некоректну індикацію цього процесу з боку системи.

Деякі користувачі повідомляють, що після зняття нових iPhone 13 серії з зарядки, система продовжує показувати надходження заряду. На це вказує відповідна іконка акумулятора у верхньому правому куті, пише PC World.

На фотографіях вище продемонстрований iPhone 13 Pro, який “заряджається” без зарядки.

У мережі вже засумнівалися у правдоподібності цих історій. Користувачі розсудили, що автори таких фотографій можуть використовувати бездротовий зовнішній акумулятор MagSafe Battery Pack, який кріпиться ззаду до смартфона, тому його просто не видно на знімку. Також вони припустили, що на екран просто виведений скриншот моменту зарядки. Однак надходять і нові скарги власників свіжих iPhone: люди повідомляють про аналогічну проблему.

Немає даних, на якій версії iOS присутня ця проблема. Не виключено, що її вже встигла виправити Apple в одному з оновлень. Від самої компанії жодних коментарів поки не надходило.

Не пропустіть