З’явилися перші зображення Redmi K40 Pro

У Мережі з’явилися якісні рендери нового флагманського смартфона Redmi K40 Pro, на якому новинка демонструється з обох сторін. Задня панель і основний блок камери вже з’являлися у Мережі, а зараз з’явилися рендери і передньої панелі. З них можна побачити, що в цьому новому флагмані буде плоский дисплей з вирізом під фронтальну камеру зверху по центру.

Нагадаємо, що раніше компанія Redmi відмовилася від використання загнутих дисплеїв, тому в такому рішенні немає нічого дивного, а от рішення відмовитися від висувної фронтальної камери у новому флагманському смартфоні для багатьох потенційних покупців може стати розчаруванням.

За роботу смартфона буде відповідальний на даний момент флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, який на даний момент доступний тільки у одному смартфоні – Xiaomi Mi 11. При цьому, згідно зі заявою генерального директора компанії Redmi, Лу Вейбінга, компанія також увійде у число перших, які випустять флагманські смартфони на базі цього чіпсета.

Основний блок камери буде включати, в тому числі, головний сенсор з роздільною здатністю 108 МП. Згідно з останніми даними, модель буде оснащена плоским IPS-дисплеєм, акумулятором об’ємом 4500 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки та стереодинаміками. Вихід Redmi K40, а також його Pro-версії, очікується вже цього місяця.

Не пропустіть