YouTube Music дозволить створювати власні радіостанції

Google почала надавати користувачам YouTube Music можливість створювати власні радіостанції на основі конкретних виконавців та налаштовувати алгоритм, який визначатиме черговість відтворення композицій. Функція, яка називається Radio Builder, вже почала з’являтись у деяких слухачів.

Доступ до такого радіо можна отримати, прокрутивши до розділу Tune Your Music на головній сторінці YouTube Music у програмі для iOS або Android.

При створенні своєї станції користувача можна вказати до 30 виконавців і вибрати, чи хочете ви слухати музику тільки від них або щоб сервіс включав пісні схожих музикантів. Також можна вказати які композиції відтворювати: знайомі, нові або їхнє поєднання.

YouTube почав тестувати цю функцію ще торік і приємно бачити, що вона дійшла до релізу. Хоча в YouTube Music вже було безліч міксів, керованих алгоритмами, наявність таких станцій виглядає чудовим варіантом, якщо ви хочете послухати щось конкретне, але не хочете вручну настроювати весь список відтворення.

За словами представника Google Пола Пеннінгтона, функція Radio Builder буде доступна скрізь, де працює YouTube Music, незалежно від того, чи є платна підписка.


Не пропустіть