ЄС проводить антимонопольне розслідування відносно голосових помічників

В ЄС починають масштабне антимонопольне розслідування відносно голосових помічників. У своїй заяві виконавчий віце-президент Європейської комісії Маргрет Вестагер заявила, що, незважаючи на величезний потенціал інтернету речей у поліпшенні повсякденного життя користувачів, здатність голосових помічників та інших інтелектуальних пристроїв збирати дані про користувачів може бути використана задля нечесної конкуренції.

Розслідування буде зосереджене на технологічних гігантах, таких як Google, Apple і Amazon, так як їх продукти грають основну роль в зростаючому просторі «розумного будинку».

Спостерігачі в ЄС вже бачать ознаки того, що основні гравці на ринку інтернету речей можуть обмежувати доступ до інформації або створювати продукти, які не будуть сумісні з продуктами інших компаній.

«Як тільки великі компанії починають використовувати свою владу, ринок моментально переходить до переломного моменту, коли конкуренція перетворюється в монополію».

Вестагер заявила, що ЄС планує опублікувати попередні результати вже навесні 2021 року. А саме розслідування буде завершене до літа 2022 року.

Google, Apple і Amazon поки не прокоментували ситуацію.

Джерело 9to5mac
Не пропустіть