Як відправити фото і відео у WhatsApp без втрати якості

Месенджери дозволяють нам відправляти і отримувати повідомлення безкоштовно і швидко. Також за їх допомогою можна ділитися медіафайлами.

Але ось проблема – той же WhatsApp сильно стискає файли, і на виході виходять зовсім вже непридатні фото і відео. Розбираємося, як вирішити цю проблему.

Насправді причин, чому WhatsApp знижує якість фото і відео, цілих дві. Перша – це економія простору на серверах самого месенджера, який щодня передає терабайти даних, і йому потрібно зробити так, щоб обсяги цих даних були якомога меншими, тому що видалити їх не можна.

Друга причина – це підвищення швидкості відправки файлів. Адже чим менше важить фото або відеоролик, тим швидше він відправляється співрозмовнику, і у користувача створюється враження високої швидкодії WhatsApp, що тільки грає розробникам на руку.

Як відправити фото і відео в Ватсап файлом

Тим не менш, ви можете відправляти фото і відео в WhatsApp в вихідній якості без втрат. Досить відправити їх файлами. Але якщо в Telegram є відповідна кнопка для цих цілей, але в WhatsApp все влаштовано трохи інакше.

  • перейдіть в чат з потрібним співрозмовником в WhatsApp;
  • натисніть на кнопку скріпки і виберіть «Документ»;
  • у вікні, виберіть фото або відео для відправки;
  • підтвердіть відправку фото або відео в вихідній якості.

Втім, обмеження теж є. Якщо ви виявили, що не виходить відправити файл через WhatsApp, рекомендується звернути увагу на його обсяг.

Мессенджер дозволяє відправляти фото і відео загальною вагою не більше 100 МБ за раз. Тобто, якщо ваш файл важить більше, то він просто не відправиться, на відміну від Telegram, де таких обмежень немає.

Не пропустіть