Xiaomi запатентувала смартфон з дивним дизайном

Здавалося, що після концептуального Mi Mix Alpha компанії Xiaomi буде складно здивувати дизайном смартфона. Однак новий патент вказує на те, що в запасі у китайській корпорації ще є оригінальні ідеї. У новому патенті описується повністю безрамковий апарат з двома екранами і незвичайної камерою.

Всю передню сторону смартфона займає дисплей без будь-яких вирізів, який також повністю покриває бічні грані. Нижня і верхня рамки мають мінімальну товщину, а торці повністю плоскі. Знизу знаходяться роз’єм USB Type-C, динамік і, ймовірно, слот для SIM-карти, а зверху розташувалася окрема кнопка.

Не менш цікаво апарат виглядає ззаду: у верхній частині знаходиться єдина камера значних розмірів, а під нею розташований дисплей, що займає більше половини корпусу. При цьому передній і задній екрани не об’єднані. Схоже, таке рішення дозволяє повністю позбутися від фронтальної камери, використовуючи тільки одну високої якості як для звичайних знімків, так і селфі.

На деяких зображеннях задня кришка в області камери прозора, завдяки чому видно внутрішній світ смартфона, яка виглядає вельми незвично. Цікаво, що всередині можна розглянути кілька написів, згідно з якими дозвіл камери становить 108 Мп, а за зв’язок відповідає невідомий 5G-модем IVY650.

До слова, нещодавно стало відомо про підготовку до випуску смартфон Xiaomi зі 108-мегапіксельною камерою. Невідомо, чи пов’язаний він якось з даними патентом.

Джерело itechua
Не пропустіть