Xiaomi показала 16-дюймовий кольоровий РК-планшет для дітей

За останні кілька років Xiaomi представила кілька ЖК-планшетів. Серед них — ЖК-планшет Wicue і цифровий планшет для малювання Mijia. Однак у магазині Youpin вже з’явився новий пристрій — він оснащений великим поліпшеним ЖК-дисплеєм, а також новими функціями.

Новий 16-дюймовий кольоровий рідкокристалічний планшет Xiaoxun призначений для дітей, але в цілому його може використовувати кожен. Планшет стане в нагоді в малюванні і письмі. На відміну від цифрового графічного планшета Mijia, який відображає тільки один колір, планшет Xiaoxun показує три — синій, жовтий і зелений.

Він поставляється в комплекті зі сталевим стилусом, який кріпиться на магніт до бокової поверхні планшета, як стилус iPad. Ще одна цікава особливість полягає в підтримці тиску. Це означає, що товщина намальованих ліній залежить від тиску, який  завдає користувач.

В нижній частині екрана розміщена кнопка, призначена для стирання того, що зображено на екрані. Її можна відключити. Корпус виконаний з полікарбонату ABS.

Габарити пристрою складають 368×268×8 мм. Харчування здійснює акумулятор CR2025, що забезпечує до 2 років автономної роботи.

Придбати девайс можна за $28.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть