В Мережі опублікували цікавий патент Apple

Apple запатентувала систему розпізнавання голосу для навушників.

Сьогодні Управління із патентів і товарних знаків США опублікувало новий патент Apple. Заявка пов’язана з AirPods наступного покоління і майбутніми накладними навушниками Apple з підтримкою нового датчика для біозахисту.

Судячи з патенту, нові навушники будуть постачатися з різними датчиками, які використовують інтерферометричні сигнали для розпізнавання користувача. Простіше кажучи, пристрої зможуть визначати власника за допомогою голосових команд або жестів. Ці датчики можуть бути використані для біометричної автентифікації.

Цікаво те, що вони можуть розпізнавати «безмовне» управління. Це означає, що пристрій може розпізнати нечутні слова по руху щелеп і язика користувача.

Запатентована система і пов’язаний з нею процесор можуть використовуватися для зберігання так званих голосових патернів користувача. Це означає, що зразки можуть зберігатися локально в навушниках для навчання алгоритмів системи розпізнавання голосових команд. Це функція виглядає цікаво з точки зору безпеки, оскільки гіпотетично завдяки такому методу захисту крадіжка навушників AirPods стане марною справою.

Зауважимо, що це всього лише патент, тому підтвердити те, що компанія дійсно працює над цим пристроєм, на жаль, неможливо.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть