Усі бажаючі можуть безкоштовно протестувати ноутбуки Honor

Honor сьогодні анонсувала програму, яка дозволить користувачам тестувати ноутбуки компанії терміном до 1 місяця абсолютно безкоштовно. Програма називається Test & Buy.

За даними опитування Honor, більше половини покупців ноутбуків (57%) незадоволені придбаним пристроєм через неможливість заздалегідь ознайомитися з його функціями та характеристиками. Щоб уникнути можливих конфузів після того, як пройде ейфорія від покупки, Honor запускає програму Test&buy, яка дозволить використовувати ноутбук від одного до чотирьох тижнів, перш ніж купити його.

Для участі у програмі потрібно залишити заявку на офіційному сайті, отримати підтвердження участі та підписати договір. У разі позитивного результату за заявкою користувач зможе взяти на тривалий тест модель, що сподобалася, абсолютно безкоштовно.

У програмі Test&buy беруть участь Honor MagicBook на процесорах Intel Core 11 покоління, MagicBook на процесорі AMD Ryzen 5 5500U, MagicBook X на процесорах Intel Core 10 покоління. Усі учасники тестування отримають персональну знижку на майбутню покупку після того, як поділяться своїм досвідом використання пристрою та висловлять зацікавленість у покупці.

Не пропустіть