UPG_price_d+m

Українські військові показали на відео випробування підводного дрона “Марічка”

Українські військові продемонстрували процес тестування українського підводного дрона “Марічка”, здатного атакувати цілі на відстані понад 1 тисячу кілометрів.

Основною характеристикою “Марічки” є її невидимість для систем радіоелектронної боротьби ворога. Розробники представили відеоматеріали з випробувань цього дрона, повідомляє Київ24.

“Марічка” – безпечний і надзвичайно непомітний дрон. Він не потребує екіпажу, що зменшує ризики для особового складу та залишає його невидимим для ворожих радарів, ехолотів і сканерів.

“Автономність є однією з сильних сторін дрона. Він може довгий час знаходитися в режимі очікування і запускатися за розкладом або відповідно до сигналу для виконання завдань”, – повідомили у виробничій компанії.

Також зазначено, що “Марічка” має перевагу у транспортуванні завдяки своїм великим розмірам – 6 метрів у довжину і метр у ширину.

Розробники додали, що “Марічка” може нести значний об’єм боєприпасів і використовується у різних функціональних ролях:

  • в якості бойового дрона;
  • для перевезення вантажів;
  • в розвідувальних завданнях.

Крім зазначених переваг, цей дрон є ефективним, оскільки здатен атакувати не лише військові об’єкти на морі, але і укріплення на березі, а також мостові опори.

Джерело Київ24

Не пропустіть