Ілон Маск передав Україні сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск передав Україні сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Телеграм.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, Україна отримала енергетичні системи Tesla Powerwall. Головна перевага цих систем – висока автономність та забезпечення резервного живлення при відключенні електроенергії. Це обладнання будуть використовувати у тих областях, що найбільше постраждали від російських окупантів.

Нагадаємо, що нещодавно компанія SpaceX Ілона Маска заявила про плани відкрити представництво в Україні, і вже зареєструвала назву Starlink Ukraine. Тепер у компанії будуть можливості повноцінно надавати доступ до своїх сервісів українським користувачам.

У Держспецзв’язку повідомили, що український супутниковий інтернет Starlink буде доступним всім українським користувачам. Зараз інженерами Держспецзв’язку розробляються нові механізми, завдяки яким не буде конфліктів при роботі інтернету нового покоління Starlink та радіорелейного обладнання ЗСУ.


Джерело Facebook

Не пропустіть