У WhatsApp з’явиться довгоочікувана фішка, але без нюансів не обійшлося

На початку місяця ми почули від генерального директора Facebook Марка Цукерберга та голови WhatsApp Вілла Кеткарта, що у користувачів WhatsApp з’явиться можливість отримувати до своїх чатів одночасно на чотирьох пристроях. Нагадаємо, функція Multi-Device розробляється вже досить давно, і розробники будуть намагатися випустити її якомога швидше.

Згідно з останніми даними, спершу функція Multi-Device з’явиться для веб-версії месенджера, для його настільної  версії та для WhatsApp Portal. Це означає, що у користувачів не буде можливості прив’язати свій аккаунт зі смартфона до іншого пристрою, що працює під управлінням операційної системи Android або iOS.

Також відомо, що після прив’язування пристроїв смартфон користувача вже не має бути в мережі, щоб використовувати WhatsApp Web, WhatsApp Desktop та WhatsApp Portal. Одночасно можна буде використовувати один обліковий запис на 4 додаткових пристроях та на одному смартфоні.

Щоправда, користувач не зможе відправляти повідомлення та дзвонити з WhatsApp Web, WhatsApp Desktop та WhatsApp Portal користувачам, на чиїх смартфонах стоїть застаріла версія WhatsApp. Крім цього, відомо, що продуктивність та якість контенту на різних платформах можуть бути гіршими, ніж при зв’язку у WhatsApp через смартфони.

Не пропустіть