У VPN-сервісу 1.1.1.1 скоро з’являться додатки для macOS і Windows

Сервіс VPN «WARP» від Cloudflare запустився минулоріч у якості безкоштовного доповнення до додатку 1.1.1.1 для мобільних пристроїв, яке надає користувачам власну технологію DNS для більш швидкого доступу до сайтів. Ця програма дуже швидко набрала популярність і в якийсь момент у листі очікування VPN-сервісу перебувало понад 2 мільйони людей. Компанія заявила у своєму блозі про випуск бета-версій WARP VPN для операційних систем macOS і Windows.

«Ми оголосили про запуск бета-версії 1.1.1.1 з WARP 1 квітня 2019 року, і тільки в кінці вересня змогли відкрити доступ для всіх бажаючих. Ми сподіваємося, що очікування сервісу для macOS і Windows буде не таким довгим», – повідомив генеральний директор компанії Метью Прінс.

Спочатку бета-версія буде доступна підписникам WARP +, які платять за використання мережі Arg Cloudflare, що прискорює їхній інтернет-з’єднань. Вони отримають запрошення електронною поштою найближчим часом. «Клієнт WARP для macOS і Windows використовує такий же швидкий і ефективний протокол Wirefuard для захисту інтернет-з’єднань від стеження з боку провайдера», – повідомляється в блозі Cloudflare. Крім цього, як і WARP в мобільних додатках 1.1.1.1, базовий сервіс буде безкоштовним для десктопних операційних систем. За словами директора компанії підтримка Linux теж скоро з’явиться.

Джерело Cloudflare

Не пропустіть