UPG_price_d+m

У Мережі порівняли фото, зроблені на iPhone 14 Pro та iPhone 15 Pro Max

Журналісти видання TechCrunch напередодні запуску у продаж iPhone 15 Pro Max опублікували результати тестування камери нового флагманського смартфона. Він справді робить якісніші фото, особливо зверніть увагу на телеоб’єктив із п’ятикратним зумом. Він навіть вночі видає деталізовані кадри і має кращу стабілізацію серед усіх гаджетів.

Зокрема, були протестовані майже усі попередні моделі смартфонів компанії. Для наочності камеру  iPhone 15 порівняли із торішнім флагманом. Журналіст охарактеризував камеру як “справжнього звіра”. Роздільна здатність в 14-ій лінійці була 12 Мп, а зараз складає 24 Мп. Саме це, на його думку, підвищило деталізацію. Новий смартфон “витягує” навіть складні сцени, при яких у попередника були “засвіти”.

При обробці зображення виглядають природніше навіть при використанні HDR. У складі тильного модуля є тільки 1 справжній телеоб’єктив. Це перископічний датчик з п’ятикратним зумом. Кажуть, що це найкраща камера, яку коли-небудь створювали в Apple. Просто порівняйте ці знімки:

Джерело TechCrunch

Не пропустіть