Twitter переглядає свої правила для світових лідерів

Платформа хоче дізнатися, чи слідують політики тим же правилам, що і всі інші користувачі.

За кілька місяців після того, як Twitter заборонив Дональду Трампу доступ до своєї платформи, соцмережа все ще намагається вирішити, як їй чинити з політиками, які порушують правила спільноти. Компанія заявила, що «переглядає» свою політику для світових лідерів та інших посадових осіб.

Компанія випустить відкрите голосування, яке буде проводитися з 19 березня по 12 квітня, щоб зібрати відгуки з цього питання.

«Ми хочемо почути від громадськості, чи вважають вони, що світові лідери повинні підкорятися тим же правилам, що і інші, — пише компанія в своєму блозі. І, якщо світовий лідер порушить правило, які примусові заходи будуть доречні».

Компанія додала, що також проводить консультації з цього приводу з академічними колами і активістами з прав людини. Відгуки цих груп, а також відгуки громадськості «послужать основою для розробки політики».

Які аспекти існуючої політики Twitter планує переглянути, неясно.

Компанія не згадує Трампа напряму, але посилається на два повідомлення в блозі за 2019 рік, в яких пояснюється, чому вона може по-різному застосовувати свої правила до світових лідерів.

Twitter — не єдина компанія, яка бореться з цими проблемами після Трампа. Facebook все ще чекає рішення Наглядової ради щодо того, чи буде колишньому президенту дозволено повернутися на платформу.

Джерело engadget

Не пропустіть