Twitter дозволить використовувати електронний ключ як єдиний метод двофакторної автентифікації

Twitter планує випустити оновлення, яке дозволить власникам облікових записів з двофакторною автентифікацією використовувати ключі безпеки як єдиний метод автентифікації.

Ключі безпеки — фізичні ключі, які підключаються до комп’ютера через USB або Bluetooth. Вони є найбільш безпечним способом захисту облікового запису в Інтернеті. Користувачам не потрібно вводити код, який може бути перехоплений третьою стороною.

Ви підключаєте ключ, ваш браузер видає запит, потім ключ криптографічно підписує запит і підтверджує вашу особистість. Ще одна перевага використання ключа безпеки полягає в тому, що користувачам не потрібно надавати Twitter будь-яку додаткову особисту інформацію, таку як номер телефону, наприклад, щоб мати можливість увійти в свої облікові записи.

В понеділок Twitter також заявив, що дозволить використання декількох електронних ключів для одного облікового запису; до сьогоднішнього дня платформа дозволяла використовувати тільки один ключ для кожного облікового запису на додаток до інших методів 2FA.

Джерело TheVerge

Не пропустіть