“Ця зброя здатна здійснити революцію”: на ББМ Stryker встановили лазер потужністю 50 кВт

Stryker – частина системи протиповітряної оборони армії США, яка використовується у бою. Проте тепер, як каже розробник Raytheon Intelligence & Space, вона здатна зробити революцію у військових діях. У цьому допоможе новий високоенергетичний лазер, який може вражати мінометні снаряди калібру 60 мм та будь-які види безпілотників.

Про це свідчить прес-реліз, опублікований компанією.

“Солдати в полі зіштовхуються зі все більш складними загрозами, і наші перевірені в боях прилади, програмне забезпечення та лазери готові забезпечити новий рівень захисту. Збройні сили поставили нас перед найскладнішим завданням – протистояти ракетам, артилерії та мінометам – і ми зробили важливий крок на шляху до забезпечення маневреної, ближньої протиповітряної оборони, необхідної солдатам”, – йдеться у повідомленні Аннабель Флорес, президентки підрозділу електронних бойових систем компанії Raytheon Intelligence & Space.

Ця розробка здатна захистити війська під час пересування землею. Справа у тому, що система Stryker отримає здатність виявляти і планувати майбутні атаки з безпілотників, ракет, мінометів, артилерії та транспортних засобів.

Raytheon Intelligence & Space оснастила бронемашини Stryker модулем високоенергетичної лазерної зброї класу 50 кВт, спеціалізованою радарною системою захоплення, системою керування променем та датчиками наведення.

Ця зброя відмінно працює на суші, у повітрі та на воді і забезпечує 360-градусне покриття. Це означає відмінний захист для будь-яких військових або цивільних об’єктів.

Чотири таких установки отримає армія США уже цього року.


Джерело Raytheon Intelligence & Space

Не пропустіть