Торгувати відеокартами вигідніше, ніж майнити біткоіни

Після того, як ціни на криптовалюту різко впали, майнери масово почали продавати свої відеокарти на вторинному ринку. Як виявилось, це приносить набагато більше прибутку, ніж майнінг біткоіну та інших цифрових валют.

Вартість відеокарт на вторинному ринку продовжує зростати. Останніми днями середня ціна відеокарт NVIDIA RTX підвищилась на 15%, а кількість пропозицій зросла на 27% в порівнянні з квітнем. У випадку з відеокартами AMD кількість оголошень в травні збільшилася на 16%. Крім того, за останні два місяці попит на відеокарти AMD виріс на 12%, а на продукцію NVIDIA – на 7%.

Проблема в окупності відеокарт нерозривно пов’язана з ціною криптовалюти. Індикатором ринку виступає біткоін. Оскільки в середині травня ціна криптовалюти знизилася майже в два рази, для багатьох видобуток став недоцільним, що призвело до припливу відеокарт на вторинний ринок.

Що цікаво, багато майнерів купували відеокарти до вибухового зростання цін, а значить, під час продажу отримують більший прибуток, ніж їм сьогодні приносить майнінг.

Не пропустіть