Tesla завершила випробування вантажівок Semi на Алясці

Два прототипи Tesla Semi були недавно помічені під час транспортування через США після проходження випробування на Алясці.

Обидва надзвичайно брудних прототипи були виявлені в Орегоні, ймовірно, на шляху в штаб-квартиру Tesla в Каліфорнії. Стверджується, що на примірнику червоного кольору були надіті «пластинки Аляски», що означало, що він, ймовірно, проходив випробування на зимовому випробувальному полігоні компанії. Ще в січні керівництво бренду попереджало тих, хто забронював Semi, про те, що скоро почнуться зимові випробування працездатності вантажівки в умовах холодної погоди і низької тяги.

Tesla вперше представила Semi ще в 2017 році, обіцяючи почати виробництво в 2019 році. Цього не сталося, і в останньому оновленні Tesla заявила, що почне випуск Semi в обмеженій кількості в цьому році.

Ще невідомо, чи вплине пандемія коронавірусу на ці плани, але, безумовно, може.

Спочатку Tesla обіцяла, що на одному заряді Semi буде здатний долати відстань в 804 км в умовах шосе при буксируванні вантажу вагою в 36 287 кг. Проте, останнім часом плани Елона Маска на Semi стали більш амбітними, і тепер він обіцяє 965 км електричного пробігу.

Не пропустіть